Karaoke discotéka je skvělou hudební party

15. únor 2011  MediaShow.cz   Lifestyle  2810 zobrazení  266 slov

Karaoke je v současnosti stále žádanější způsob zábavy pro svatby či oslavy narozenin. Umožňuje se na chvíli stát zpěvákem na známé hudební hity.

Karaoke discotéka je skvělou hudební partyKaraoke discotéka je skvělou hudební party

Karaoke je zpívání anglických, českých a slovenských písniček na nezpívanou verzi písní. Je to velmi žádaná zábava na diskotéky, firemní akce, svatby, oslavy narozenin nebo na party a také všude tam, kde se lidé chtějí navzájem pobavit a odreagovat.

Reklama

Mezi jednotlivými pěveckými karaoke výstupy pouští DJ písně k tanci a k poslechu. Po domluvě se také mohou k jednotlivým písním promítat videoklipy na plátno. Na něm poběží klip s textem skladby, který se zabarvuje v okamžiku, kdy se má zpívat.

Nejčastěji začíná DJ pouštět známé hity 80. let, u kterých je možné si zatancovat a uvolnit se. Brzy poté již získávají první odvážlivci kuráž k pěvěckým výkonům a ujímají se mikrofonů. Nejoblíbenější je české karaoke a některé anglické písně, které všichni známe.

V nabídce je hudba na svatbu nebo na firemní večírky. V databázi je většinou velké množství skladeb různých žánrů, zpěváků a hudebních skupin. Karaoke uspokojí veškeré publikum jak dospělé, tak i dětské při pořádání dětských oslav. Největší výhodou karaoke je, že zpívat může opravdu každý. A to hity od 60. let přes oblíbená 80. - 90. léta až po hity současnosti.


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x