Jízda ve Ferrari je úžasný zážitek s mnoha vzpomínkami

31. leden 2012  Redakce MS   Lifestyle  1727 zobrazení  306 slov

PR. Je tady neodolatelná možnost si vyzkoušet jízdu v supervoze Ferrari. Neuvěřitelné zrychlení z nuly až na stovku za necelé čtyři vteřiny je bezkonkurenční.

Je zřejmé, že požitek z jízdy se u každého vozu liší. Jiný pocit je, když sedíte za volantem malého auta nebo v octavie. Všechno to jsou ale standardní jízdy. Jiné "kafe" je jízda ve Ferrari.

Milovníci rychlé jízdy by si určitě chtěli vyzkoušet pořádnou projížďku. Přestože asi málokdo má na vlastní Ferrari, projet se v tomhle autě je možné. Jen si to stačí představit, to neuvěřitelné zrychlení.

Pod kapotou je 360kW a zrychlení Ferrari je z 0 na 100 km/h za 3,2 sekundy. Opravdu neskutečné. To, že tyto čísla už něco znamenají, ví snad každý automobilový začátečník.

Pokud je někdo nadšenec do rychlých aut, jistě ocení si vyzkoušet jízdu na okruhu. Jízda ve Ferrari Příbram je jediněčná možnost, jak se stát řidičem tohoto supervozu. K dipozici je celý okruh, který po projetí obohatí život řidiče o další dobrodružství.

Velkou a atraktivní výhodou je zejména to, že jízdu ve Ferrari může absolvovat každý způsobilý řidič. Řízení Ferrari je tak již od 18 let. Nejsou tedy žádná věková omezení a jízdu si může vychutnat kdokoliv. Co je ale dležité, o bezpečnost se postará trénovaný instruktor. Ten jede ve voze společně s řidičem.

Ten, kdo chce obdarovat někoho skutečně originálním dárkem, jistě ocení speciální dárkový poukaz. Nejen že obdarovaný je překvapen možn ostí jízdy v supervoze Ferrari, ale také speciálním dárkovým boxem.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x