Je čas si zvolit tu správnou hypotéku

29. leden 2012  Redakce MS   Lifestyle  1978 zobrazení  522 slov

PR. Hypoteční trh nnabízí mnoho produktů k výběru. Zvolte si hypoteční úvěr od České spořitelny a využijte hned několik výhod.

Hypotéka je standardním finančním produktem, klasickou půjčkou - avšak účelovou. Hypoteční úvěr určen zejména fyzickým osobám pro financování nemovitosti, která se kupuje.

Myšlen je například pozemek, rodinný dům, byt, garáž, sklep apod. Dále lze prostřednictvím hypotéky financovat nákup chaty či chalupy. Rovněž financovat výstavby a stavební úpravy nemovitostí. Tím je myšlena výstavba, rekonstrukce, nástavba, přístavba.

Hypoteční úvěr dále slouží na koupi družstevního bytu nebo bytu od města či obce i bez zástavy jiné nemovitosti. Ovšem je možné koupit i nemovistost na bydlení za účelem jejího pronájmu, financovat koupi podílu na nemovitosti za účelem vypořádání spoluvlastnických a dědických nároků.

Jak získat a používat hypotéku

Hypotéka od České spořitelny se vyřizuje bez poplatku, získat ji lze až do 100 % hodnoty zastavené nemovitosti. Velkou výhodou je on-line ocenění nemovitosti zdarma.

Umožněno je hypotéku splácet podle individuálních potřeb včetně změny výše splátek, odkladu splátek či přerušení splácení prostřednictvím zvolených služeb. To, co je oceňováno u klinetů, je možnost rychlého čerpání při výstavbě bez faktur. Česká spořitelna navíc nabízí úrokové zvýhodnění 0,3 % s unikátní garanci po celou dobu splácení.

Jak vysokou hypotéku?

Hypotéku od České spořitelny lze získat až do výše 100 procent hodnoty zastavené nemovitosti stanovené bankou na základě znaleckého ocenění dle účelu úvěru. Minimální a maximální výše hypotéky není zpravidla omezena.

Pro výpočet výše měsíční splátky se používá hypoteční kalkulačka. Splatnost hypotéka je obvykle 30 let s pevbou úrokovou sazbou na 1 až 5 let, 10, 15 či 20 let.

Jištění je zajištěno smluvním zástavním právem k financované nebo jiné nemovitosti na území České republiky. Nemovitost musí být pojištěna a pohledávka z pojistného plnění zastavena ve prospěch České spořitelny.

Individuální podmínky

Hypotéku lze čerpat zcela podle potřeb. Potřebnou výši čerpání si určuje klient sám. Po dobu čerpání se platí úroky z vyčerpané částky úvěru. Jistina úvěru se začíná splácet až po jejím úplném vyčerpání formou pravidelných měsíčních splátek, tzv. anuit po dobu zvolené doby splatnosti.

Další výhodou je to, že úvěr je možné částečně či zcela splatit bez jakékoliv sankce k datu změny úrokové sazby.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil