Jaký je aktuální mobilní internet od O2

3. říjen 2011  MediaShow.cz   Lifestyle  2344 zobrazení  461 slov

Mobilní internet je prakticky součástí současného života. Vybrat si tento druh připojení je možné od několika operátorů a v různé kvalitě.

Připojení k internetu v současnosti nabízí mnoho poskytovatelů a orientovat se v nabídkách může být poměrně složité. Navíc je několik způsobů připojení, jako například mobilní internet, ADSL či internet v mobilu.

Reklama

Zaměříme-li se na konkrétní operátory, jako je O2, více si představíme O2 mobilní internet. Tento typ internetu má tři tarify: O2 mobilní internet Start, O2 mobilní internet Standard, O2 mobilní internet Pro.

Tarif O2 mobilní internet Start se hodí k občasnému připojení k internetu na notebooku. Rychlost připojení závisí na použitém modemu a dostupnosti signálu a zároveň i použité technologii přenosu. Zdarma se získá SIM karta s přihlašovacím čipem. Za nutný USB modem Huawei E1750 se rovněž platí, tak jako za aktivování tarifu. Platí zde limit pro přenos dat (FUP) ve výši 500 MB, po jehož překročení bude razantně snížena rychlost připojení.

Tarif O2 mobilní internet Standard se hodí k častějšímu připojení k internetu na notebooku. Rychlost připojení závisí na použitém modemu a dostupnosti signálu a zároveň i použité technologii přenosu. Také se zdarma získá SIM karta s přihlašovacím čipem. platí se za nutný USB modem Huawei E1750 a za aktivování tarifu. Platí zde limit pro přenos dat (FUP) ve výši 2 GB, po jehož překročení bude razantně snížena rychlost připojení.

Tarif O2 mobilní internet Pro se hodí k častějšímu připojení k internetu na notebooku. Rychlost připojení závisí na použitém modemu a dostupnosti signálu a zároveň i použité technologii přenosu. Opět zdarma se obdrží SIM karta s přihlašovacím čipem. Nutný je USB modem Huawei E1750, za který se platí, tak jako za aktivování tarifu. Platí zde limit pro přenos dat (FUP) ve výši 10 GB, po jehož překročení bude razantně snížena rychlost připojení.

Vybrat si však lze internetové připojení i od jiných poskytovatelů. Těmi jsou Eri internet, T-Mobile internet, Termsnet internet či UPC internet.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil