Jaké budou dámské plavky 2012

25. listopad 2011  MediaShow.cz   Lifestyle  3016 zobrazení  296 slov

Na dámské plavky je více zaostřeno a výrobci se na ně také rádi zaměřují. Plavky 2012 budou opět trendy a už nyní se chystají nové kolekce.

Jsme sice na začátku zimy ale už nyní lze přemýšlet o nové kolekci na novou sezónu. Plavky, tankiny nebo bikiny - to jsou nezbytné doplňky, když se chceme jít vykoupat nebo slunit.

Reklama

Dámské plavky musí být moderní a atraktivní, neboť každá žena se chce líbit a musí mít dobrý pocit. Aby se žena v plavkách cítila dobře, je důležité zvolit správný střih i barvu.

Podstatné je při výběru plavek si všímat funkčnosti. Stěžejní je použitý materiál a kvalitní zpracování. Současné moderní materiály rychle schnou, jsou stálobarevné a dlouhodobě drží tvar. Dámské plavky z nich vyrobené sednou a nezmění tvar ani po namočení.

Dámské plavky 2012 budou opět dvoudílné plavky. Větší pozornost bude věnována jejich tvaru a designu.

Bikiny prošly vývojem a neustále se jednotlivé díly zmenšují. Trendy se stávají bikiny z různých materiálů - od metalických, až po háčkované. Také klasický střih spodní části plavek nahradili šňůrkové plavky.

Známou značkou jsou plavky Triumph . Ta se proslavila kvalitními a luxusními podprsenkami i spodním prádlem. Každoročně jsou na trhu i nové moderní kolekce plavek.


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x