Jak zjistit, kdo mi volal? Poradí vyhledávač telefonních čísel

3. květen 2014  PR   Lifestyle  60009 zobrazení  419 slov

Zavolá neznámé číslo, zvednete ho, ale nikdo se neozývá? Nebo naopak ho zmeškáte, zavoláte na zpátek, ale nikdo ho na druhém konci nezvedne? Existuje databáze, díky níž lze zjistit, kdo volal.

Kdo volal, pomůže zjist vyhledávač čísel. Foto: archiv THCKdo volal, pomůže zjist vyhledávač čísel. Foto: archiv THC

Vyhledávač telefonních čísel je velmi dobrou pomůckou pro zjišťování, kdo volal a komu patří číslo. Díky databázi, kterou vytváří sami uživatelé, lze zjistit tzv. závadná čísla.

Reklama

Navíc k dispozici je uživatelské fórum, kde uživatelé komentují svoje vesměs negativní zkušenosti s nevyžádanými telefonáty a nabídkami po telefonu. Tyto komentáře pak slouží ostatním uživatelům, kteří hledají informace o daném telefonním čísle.

Co lze vyhledávat

Vyhledávání telefonních čísel má i několik zahraničních verzí včetně slovenské. Dále Kdomivolal.eu nabízí přehled mezinárodních předvoleb nebo přehled předvoleb podle operátorů a krajů.

Na webu si lze přečíst i články věnující se volání na předražené audiotexové linky  nebo posílání a příjmu Premium SMS, které vysvětlují, jak tato čísla poznat a jaká je cena za volání nebo SMS.

Vyhledávač je skvělým pomocníkem pro orientaci v džungli telefonních čísel, které jsou pro volajícího neznámá. Díky databázi, která se neustále rozrůstá, lze být v obraze a umět zjistit závadná čísla.

Jak služba funguje

Služba vyhledávání čísel je bezplatná a zajišťují s ji uživatelé webu sami. Pokud chcete zjistit, kdo prozváněl, kdo volal či kdo je na druhém konci telefonní linky, stačí dané číslo vepsat do vyhledávání.

Pokud je číslo v databázi, zobrazí se k němu podrobnosti a komentáře ostatních uživatelů. Pokud se číslo neobjeví, můžete být první, kteří ho zadají do databáze a napsat komentář. Pomůžete tak ostatním.

Jak najít zahraniční čísla

Vyhledávání umožňuje zjistit i zahraniční telefonní čísla. Zde je ale nutné dodržovat při zadávání do vyhledávacího pole zahraničních telefonních čísel zadávejte do vyhledávacího pole číslo včetně mezinárodní předvolby a mezinárodního volacího znaku.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Hodnocení: 3.26 hvězdiček / Hodnoceno: 216x