Jak zhubnout ve třech důležitých krocích

27. listopad 2011  Redakce MS   Lifestyle  2266 zobrazení  449 slov

PR. Hubnutím se zabývá kde kdo. Jednou z možností je unikátní dietní program KetoDiet.

Jak zhubnout? Otázka, kterou si pokládá mnoho lidí. Zvláště ti, co už vyzkoušli různé diety a nyní se trápí tím, že nic nezafungovalo. Nevadí. Jednou z možností je Ketodiet.

Na speciálním webu, který se zabývá prodejem diet, resp. výživovým poradenstvím, je jedna ze zajímavých dietních metod. Ketodiet funguje na principu proteinové (ketogenní) diety. Nezaměňovat ale s proteinovými přípravky na fitness, tady jde o hubnutí.

KetoDiet se skládá z tří po sobě následujících kroků. Těmi jsou: Redukce na úkor tukové tkáně, stabilizace a návrat k racionálnímu jídelníčku, dlouhodobé udržení dosažené hmotnosti.

Nebudeme popisovat, co který krok obnáší. To si můžete přečíst právě na webu KetoDiet.cz. Ten vysvětlí, jak zhubnout , jaký je průběh diety, jak si objednat dietu nebo si lze přečíst výživovou poradnu.

Tři kroky, jak zhubnout

U prvního kroku u redukce na úkor tukové tkáně se hubne v průměru 6 - 9kg/měsíc. Trvá to obvykle 14 - 28 dní, konzumuje se 5 proteinových jídel KetoDiet.

Druhý krok stabilizace a návrat k racionálnímu jídelníčku umožní hubnout v průměru 4 – 5kg/měsíc. Tento stabilizační krok programu jak zhubnout s KetoDiet trvá obvykle 14 - 42 dní.

Cílem třetího kroku jak zhubnout s KetoDiet je udržení váhového úbytku. Do denního jídelníčku se zařazuje podle potřeby 1 - 2 proteinová jídla KetoDiet.

U hubnutí by se nemělo zapomenout na základní pravidla: Je nutné dodržovat obecné pokyny zdravého stravování. Vyhýbat se smaženým jídlům a těžkým přílohám, jako jsou hranolky a knedlíky nebo těžké omáčky. Už žádné nadbytečné jídlo jako tyčinky nebo chipsy u televize.

Jako samozřejmou součást zdravého jídla volte vždy i zeleninovou oblohu. A pozor - alkohol (myšleno sklenka dobrého vína či piva) je vhodné se dopřávat jen střídmě. Obvykle jen jednou týdně.

Výživový web KetoDiet.cz dále nabízí recepty podporující hubnutí, kalkulačku výdajů za jídlo, nechybí e-shop či soutěže.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil