Jak vybrat autoškolu pro výcvik všech skupin řidičského oprávnění

19. únor 2014  MediaShow.cz   Lifestyle  1951 zobrazení  313 slov

PR. Málokterá autoškola umožňuje výcvik všech skupin řidičského oprávnění. Také není u každé autoškoly běžné, aby se dlouhodobě věnovala přípravě učitelů pro výuku nových řidičů.

Autoškola Praha se nachází na Praze 2. Foto: archiv Autoškola PrahaAutoškola Praha se nachází na Praze 2. Foto: archiv Autoškola Praha

Autoškola Praha zajišťuje výcvik řidičů všech skupin řidičského oprávnění (AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D). Dále kondiční jízdy a přezkoušení pro vrácení řidičského oprávnění či školení řidičů profesionálů (skupiny C a D) a školení řidičů referentů (skupina B).

Součástí nabídky jsou přípravné kurzy pro budoucí učitele autoškol včetně závěrečné zkoušky, dopravní psychotesty a rekvalifikační kurzy. Především k získání řidičského průkazu, profesních průkazů a učitelských oprávnění.

Výuka probíhá formou individuálního studijního plánu, často se dohodnou termíny jak na výklad pravidel silničního provozu, tak na jízdy. Ty probíhají po celý den od rána do večera. Za příplatek lze získat intenzivní kurz.

Kvalitní vozový park

Autoškola disponuje moderním vozovým parkem. Zahrnuje automobily Škoda Fabia, Octavia a Roomster. Pro výuku motorkářů se využívají stroje značek Suzuki GS, Honda a Jawa.

Pro výuku řidičů nákladních vozidel je k dispozici nákladní automobil Mercedes-Benz a pro řidiče autobusů Karosa. Celý vozový park je složen z nových a zánovních vozidel v perfektním stavu.

Psychotesty

Mezi další službu autoškoly patří psychotesty pro řidiče, kteří je dle zákona mají za povinnost absolvovat.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil