Jak vybírat kojící podprsenky a cítit se v nich příjemně

11. březen 2014  MediaShow.cz   Lifestyle  2535 zobrazení  484 slov

Kojící žena potřebuje takovou podprsenku, která bude plnit svůj účel a nositelce bude příjemná. Zvláště v období mateřství by si žena měla dát pozor, jak si spodní prádlo vybírá.

Podprsenka pro kojící ženy. Foto: archiv Emanuela.czPodprsenka pro kojící ženy. Foto: archiv Emanuela.cz

Žena by se především měla dávat přednost podprsenkám, ve kterých se bude cítit pohodlně při jakékoliv aktivitě a které navíc dokáží podtrhnout vzhled celkového oblečení a samozřejmě i zdokonalit postavu.

Kojící ženy jistě ocení, že během kojení prsa obvykle zvětší minimálně o jednu velikost. Tento proces probíhá těsně před porodem, v posledních týdnech těhotenství.

K klavnímu nalévání prsou obvykle dochází mezi třetím a pátým dnem po narození dítěte. Protože tento proces je pro ženu bolestivý, je nutné, aby měla pohodlné prádlo a konkrétně kojící podprsenku. Naštěstí obvykle tento proces končí po 48 hodinách.

Jenže v této době by už kojící matka měla mít vybranou kojící podprsenku, aby netlačila a pohltila větší ňadra.  Proto se doporučuje nákup pro kojení po porodu a po nalití prsou do nové velikosti.

Pokud žena nechce počkat, doporučuje se podprsenku koupit v osmém měsíci těhotenství a o velikost větší. Rovněž se doporučuje, aby žena po porodu kvůli častému kojení nosila podrpsenku s rozepnutelným košíčkem. Pokud má správnou velikost, zabrání poškození prsu.

Pak tu jsou kalhotky do porodnice. Kalhotky jsou navrženy pro maximální komfort a pohodlí po porodu. Díky ideální elasticitě drží struktura stále originální tvar. Jsou velice pohodlné, dobře padnoucí a zaručují maximální zajištění vložky.

Díky skvělé prodyšnosti jsou vhodné i po císařském řezu, kdy dovolují jizvám dýchat a urychlí tak hojení. Lze je také snadno přeprat a pak znovu užívat.

Žena by rovněž měla používat podpůrný těhotenský pás. Ten je unikátně navržený pro diskrétní a pohodlnou podporu zad a bříška a pomáhá tak ulevit bolavým zádům. Jedinečný šicí proces zabezpečí, že se nikdy nesroluje. Příjemně padne okolo bříška a nedráždí pokožku.

Díky bezešvé technologii může být nošen pod přiléhavým oblečením. Je sametově měkký s hladkou strukturou z elastického mikrovlákna.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil