Jak se naučit jazyk? Nejlépe vycestovat do zahraničí

20. leden 2014  MediaShow.cz   Lifestyle  2899 zobrazení  324 slov

PR. Studovat jazyk v zahraničí je stále více oblíbenější. Nabízí totiž kombinaci zdokonalování s poznáváním jiného kulturního prostředí.

Vystudovat střední školu a vyjet do zahraničí. Nebo absolvovat vysokou školu a vydat se na zkušenou za hranice. Model, který je u mladých lidí stále častější. Právě ti, než se rozhodnou nastoupit do zaměstnání, vyhledávají získat další zkušenosti.

Podobně to udělala Pavla po vysoké škole. Odstátnicovala a rozhodla se, že musí zlepšit svoji angličtinu. Při studiu na univerzitě jí chyběla zejména konverzace, nemohla trénovat mluvený jazyk. Proto zvolila studium v zahraničí.

Hledala přes internet pro ni nejvhodnější jazykovou agenturu. Prohlížela si nabídky a zjistila, že existují zajímavé oblasti, kde by mohla studovat jazyk. Překvapilo jí, kolik existuje škol, které vyučují cizí jazyk, zejména kurzy angličtiny.

Právě jazykové kurzy v zahraničí jsou stále více oblíbenější, a to kvůli mnoha výhodám. Mezi ně patří i poznávání nových kulturních prostředí.

Jazyková škola Jipka

Pavla si nakonec vybrala. Jazyková škola ji zaujala svým přístupem, neboť má pobočky v Praze, Českých Budějovicích, Rokycanech a v Plzni. Navíc se jí líbila jednoduchá cesta, jak si vybrat a jet.

Individuální výuka v kombinaci se studiem angličtiny Pavle pomohla k získání práce. V současné době je totiž důležité mít při pohovorech do zaměstnání něco navíc - a tím může být právě zkušenost ze studia v zahraničí.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x