Jak připravit catering, raut nebo svatební hostinu

19. leden 2014  MediaShow.cz   Lifestyle  4616 zobrazení  432 slov

Pořádání a příprava večírku, svatby nebo jiné významné příležitosti stojí hodně času. Naštěstí existují specializované agentury, které jsou schopny rychle a profesionálně jakoukoliv akci zorganizovat.

Rauty, svatby a firemní večírky, ilustrační foto: Foto: archiv Catering-rauty.czRauty, svatby a firemní večírky, ilustrační foto: Foto: archiv Catering-rauty.cz

Těžko si lze v současnosti představit jakoukoliv významnou společenskou událost bez cateringu, tedy pohoštění a s tím spojený servis. Týká se to nejen tiskových konferencí, pracovních jednání, odborných konferencí, schůzek, seminářů, ale třeba i svateb a podobných obřadů jako plesy.

Reklama

A aby vše bylo v pořádku, je vhodné angažovat pro tyto služby specializovanou cateringovou firmou. Ta umí naplánovat společenskou událost přes samotnou realizaci až po úklid.

Raut

Rauty jsou základní společenskou a nejčastější událostí. Jsou nezbytnou součástí všech tiskových konferencí, pracovních jednání a schůzek. Raut ale není jen jídlo. Často s tím bývá spojená i zábava. K rautům lze připravit doprovodný program v podobě společenských her či jiné zábavy.

Svatba

Svatba by měly proběhnout naprosto hladce a bez potíží. Proto je ideální angažovat cateringovous polečnost, která ve spolupráci se svatební agenturou zajistí vhodné prostory, a to od přípravy vybavení až po zajištění pohoštění.Tomu se říká svatba na klíč a je to jedna z nejlepších možností, jak zajistit bezproblémový svatební obřad a následnou svatební hostinu.

Catering

Catering je kompletní služba zajišťující pohoštění jak pro rauty, tak pro svatby a samozřejmě i pro mnoho dalších příležitostí.

Cateringová agentura zajajistí plánování i realizaci. Je schopna obstarat i kompletní doprovodný program včetně moderátorů, zpěváků, zpěvaček.

Plesy

S tím souvisí plesy a podobné události. Pořádající agentury si mohou objednat cateringovou společnost, která zajistí pohoštění. Ovšem v nabídce je i hudební produkce a velkolepé ohňostroje.

Firemní večírky

To vše může být součástí i firemních večírků. Zaměstnavatelé je pořádají jako poděkování svým zaměstnancům za odvedenou práci a jako motivaci k dalším pracovním úspěchům ve firmě. I pro tyto příležitosti je ideální catering.


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček / Hodnoceno: 3x