Jak obstarat nová a moderní razítka

26. únor 2012  MediaShow.cz   Lifestyle  2328 zobrazení  344 slov

Mít spolehlivé razítko je velmi důležité. Vyplatí se obstarat osvědčenou kvalitu od známých výrobců.

Jak obstarat nová a moderní razítkaJak obstarat nová a moderní razítka

Razítka jsou samozřejmou součástí každodeního života, provázejí snad každého. Razítka potřebují zejména firmy, úřady, živnostníci, školy - prakticky všichni.

Reklama

Razítka jsou kancelářská, kapesní, velkoplošná, perová, datumovky, rychlesnoucí. Taková jsou přesně i razítka Modico. Ty v sobě skrývají jednoduché a chytré řešení.

Toto razítko totiž neobsahuje vnitřní otáčecí mechanismus, proto postačí krátký stisk a razítko indikuje rovnoměrně inkoust na papír. Inkoust prochází přes otevřené póry štočku-mikroporézní gumy.

Díky tomuto speciálnímu řešení umožňuje razítko otisk fotografií, polotónů, grafiky, jemných linek a písma ve velikosti od 4 bodů.

Tato razítka online si lze objednat. Mají výjimečný design a kvalitu zpracování se soft-feel povrchem. Stínují, tisknou slabé linky a reprodukují fotografie. Rovněž mají dlouhou životnost – až 15 tisíc otisků s jedním inkoustový polštářkem.

Razítko Modico má praktickou spodní krytku pro přenos v kapse či kabelce. Příjemné je, že ani bez krytky razítko nevysychá. Neobsahuje vnitřní rotující mechanismus, takže se nezasekává.

Razítka mají několik modelů a typů. Kancelářská razítka jsou už od velikosti 37x11 mm až po 98x69 mm, včetně kulatého o průměru 45 mm. Dostupná jsou v barvách černá, červená a modrá. Kapesní navíc v barvě zelená či fialová.

V nabídce je i datumové razítko s textem o rozměrech 60x40 mm. Zakoupit lze i rychloschnoucí razítko o průměru 12 mm.

Výroba razítka Modico je velmi rychlá. Nové lze vyrobit ve třech minutách. Poskytuje se až sedm let záruky proti zaschnutí razítkovací barvy.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil