Jak najít nové zaměstnání a ucházet se o práci

2. duben 2014  MediaShow.cz   Lifestyle  2764 zobrazení  432 slov

PR. Pracovní trh je velmi dynamický a každý den někdo v práci skončí, a naopak někdo začíná pracovat. Pokud patříte mezi ty, kteří hledají nové zaměstnání, a nevíte, jak na to, poradíme.

Ukázka pracovního portálu. Foto: archiv MediaShow.cz/Pracovni-mista.czUkázka pracovního portálu. Foto: archiv MediaShow.cz/Pracovni-mista.cz

Volná místa jsou, jen je nutné o nich vědět. Důležité je najít způsob, jak pracovní pozici najít nebo si vybrat tu nejvhodnější. A přihlásit se do výběrového řízení.

Pomůže nový web pro hledání zaměstnání. Pracovní-místa.cz mapuje volná místa na úřadech práce, v personálních agenturách a ve firmách. Díky tomu uživatel nového informačního zdroje získá ucelený přehled o volných místech.

Práce v Česku

Pracovní portál je zaměřen na všechny české a moravské regiony. Na úvodní stránce je jednoduchý seznam regionů a výběr toho nejaktuálnějšího. Po kliknutí na danou pracovní pozici se uživatel dozví detaily o nabízené pracovní pozici.

A to o zaměstnavateli, nabízené mzdě, zda jde o jedno či více směnný provoz, požadavky na uchazeče o zaměstnání a informace o vložení inzerátu. K dispozici jsou i kontaktní údaje na zaměstnavatele, úřad práce či zprostředkovatele (agenturu).

Pracovní poradna

Pracovní místa lze hledat i jiným způsobem, a to podle profesí. Pokud tedy je někdo advokát, lékař, dělník, prodavač apod. a chce i nadále působit ve svém oboru, hledá si volná místa snadněji kliknutím na požadovanou profesí.

Další možností je najít zaměstnání podle oboru, tedy nikoliv podle konkrétní profese. A pak přímo hledáním v nabídce jednotlivých úřadů práce. S tím souvisí i služba pracovního portálu emailového hlídání.

Web nabízí zdarma emailové hlídání nových pracovních míst ve vybraných oborech nebo lokalitách. Novou službou je i poradna pro uchazeče o zaměstnání, která si klade za cíl informovat o nejdůležitějších pracovněprávních aspektech hledání práce, zaměstnanosti či poradí, jak práci hledat, najít, přihlásit se do výběrového řízení.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x