Jak docílit štíhlé postavy

16. březen 2013  Roman Beneš  Lifestyle  2318 zobrazení  470 slov

PR. Mnoho žen trápí jejich postava. Optické zeštíhlení postavy přitom nemusí být tak velkým problémem.

K zeštíhlení postavy lze v dnešní době využít mnoho možností. Tou nejradikálnější je podstoupení specializovaného chirurgického zákroku v některém z plastických center. Špičkové služby v této oblasti nabízí kupříkladu plastická chirurgie v Trenčíně. Tamní plastičtí chirurgové jsou schopni zeštíhlit vaši postavu tím, že vám z těla odsají přebytečné tuky. Tato moderní metoda je sice velmi účinná, nicméně pravdou je, že je také poměrně finančně náročná. Pakliže z finančních či jiných důvodů nechcete podstoupit plastickou chirurgii, avšak chcete přesto docílit hubenější postavy, je na místě začít s dietami. Vhodně zvolená dieta může být rovněž velmi efektivní, za pár týdnů lze shodit i několik desítek kilogramů. Je třeba si ale dávat pozor na to, aby váš organismus během diety netrpěl a měl neustálý přísun nezbytných živin a vitamínů.

Stahovací spodní prádlo

K optickému zeštíhlení postavy mohou přispět i různé fígle. Výrazně pomoci může například volba vhodného oblečení. I dobře zvolené šaty a jejich barva přispějí k tomu, že vaše přebytečné kilogramy nebudou na první pohled tolik patrné a okolí vás a vaši postavu bude vnímat úplně jinak. Jako velmi účinné se pro optické zeštíhlení postavy jeví také speciální stahovací prádlo. Stahovací spodní prádlo dokáže vytvarovat postavy v oblasti bříška, zadečku, stehen či pasu, a to v závislosti na typu tohoto prádla. Stahovací prádlo však musí být dobře zvolené, jinak pro vás jeho nošení bude spíše nepříjemnou záležitostí.

K zvýraznění vaší krásy pomůže vhodná kosmetika

Ať už máte starosti s postavu či nikoliv, je dobré se do společnosti také pěkně nalíčit. V tomto ohledu lze doporučit značkovou kosmetiku. Příkladem je třeba dámská kosmetika Maybelline, která z vás udělá dokonale krásnou dámu, na které spočinou oči většiny mužů.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x