Jaguar a Land Rover chtějí získávat české řidiče

22. duben 2011  PR   Lifestyle  2157 zobrazení  379 slov

Známé automobilové značky Jaguar a Land Rover jsou odhodlány si získat srdce i českých řidičů. Ti mohou u dealerů objevovat kvalitu a lesk těchto vozů.

Rakouská společnost Jaguar Land Rover Austria se v roce 2010 stala novým výhradním dovozcem stejnojmenných "britských" automobilových značek do České republiky. Jejím cílem je posílení pozice na trhu, a to chce dosáhnout kvalitnější prodejní sítí vysokou úrovní servisních služeb pro zakoupené vozy.

Reklama

Vloni bylo v Česku registrováno zhruba 1 600 vozů značky Jaguar a asi 6 600 aut značky Land Rover. V současnosti je možné si v českých autosalonech koupit rozmanité typy automobilů, v nabídce jsou:

Zcela nový Jaguar XJ, který zboří všechny představy o luxusním sedanu. Jaguar XK nabízí pokročilé technologie v kombinaci s luxusem. Jaguar XF má styl, ohromný výkon a přednosti luxusní limuzíny.

Land Rover Defender je legendární terénní vozidlo, které se může pochlubit šedesáti lety vývoje. Proto nabízí spolehlivost. Land Rover Freelander 2 láká na komfort prvotřídní limuzíny s vlastnostmi vynikajícího vozidla a pohon všech kol.

Objevit nepoznané je možné v nepřehlédnutelném luxusním autě Land Rover Discovery 4. Range Rover Sport je zase sportovní variantou pro ty, kteří majínároky na výkon, dynamiku jízdy i luxus.

Pokud si chcete auta prohlédnout a případně zakoupit, společnost A. Charouz Motors je jediným autorizovaným prodejcem a servisním centrem luxusních vozidel Jaguar a Land Rover v Praze a Středočeském kraji. Orientuje se na ty zákazníky, kteří na trhu kromě prémiových značek Jaguar a Land Rover hledají osobní, individuální přístup a příjemnou atmosféru ve spojení s profesionálním jednáním a vysokou odborností.

V autocentrech v Průhonicích a Karlíně naleznete vysoký nadstandard komplexních prodejních i poprodejních služeb. K dispozici je rovněž moderní servisní centrum, vybavené špičkovou technologií splňující nejvyšší stupeň standardů předepsaný výrobci obou značek vozů.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil