Investujte do diamantů s Diamonds International Corporation

3. březen 2012  Redakce MS   Lifestyle  2361 zobrazení  297 slov

PR. Investice do diamantů je považována za jednu z nejstabilnějších. Díky své konstantní hodnotě je diamant jistotou i pře různé politické a hospodářské výkyvy.

Diamanty jsou obdivované a cenné. Investice do nich je ale specifická. Odlišuje se totiž od investic do cenných papírů, nemovitostí či jiných komodit.

Diamanty jsou celosvětově uznávanou komoditou, neboť diamantový kámen je v podstatě nezničitelný. Broušený diamant je volně obchodovatelný a nepodléhá registraci. Další předností investice do diamantu je vývoj ceny na celosvětovém trhu.

Je vhodné ale vědět, že koupě diamantu, jako investice, se počítá na roky. Ovšem hodnota a kouzlo diamantů je v tom, že je to nástroj jistoty a uložení části svých prostředků do konstantní hodnoty, která přetrvá i v případě politických či hospodářských krizí.

Pokud tedy někdo chce investovat do diamantů, měl by kontaktovat specialistu - obchodníka. Tím je například společnost Diamonds International Corporation. Ta se specializuje na výrobu a prodej originálních diamantových šperků a poradenství v oblasti investičních diamantů.

Standardem je, že každý diamant je opatřen certifikátem o jeho pravosti. Diamanty od Diamonds International Corporation mají certifikát od předních laboratoří. Má celosvětovou platnost a navíc každý zákazník získá certifikát i ke kamenům umístěným ve špercích, což je naprostá rarita.

Diamonds International Corporation je příkladem společnosti, která sice nemá dlouhou tradici, ale expanzní apetit. Dostala se tak na Slovensko, do Polska, Bulharska, Ruska, Maďarska a dalších zemí - a to s jasným cílem stát se lídrem v celé Evropě.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil