Internetbanking umožňuje pohodlnou a rychlou správu účtu

27. prosinec 2011  Redakce MS   Lifestyle  1900 zobrazení  260 slov

PR. Internetové bankovnictví má mnoho výhod a objednat si ho lze téměř u jakékoliv banky nabízející běžný účet. Samozřejmost je to například u České spořitelny nebo Poštovní spořitelny.

Elektronické bankovnictví je v současnosti standardem u všech bankovních ústavů. Tato služba umožňuje pohodlnou, rychlou a po všech stránkách efektivní správu účtu. Internetbanking používají jak soukromí uživatelé, tak i podnikatelé.

Kromě cenové výhodnosti této bankovní služby, se oceňuje především to, že účet má klient pod kontrolou 24 hodin denně. Navíc je možné se k účtu připojit odkudkoliv.

Zaměřme se na servis24 internetbanking přihlášení. Díky tomu lze spravovat běžný účet, úvěrová konta, spořicí účty a další produkty. Lze provádět finanční transakce, zadávat příkazy k úhradě, příkazy k inkasu a mnoho dalšího.

Kromě toho, že majitel účtu může kontrolovat zůstatek na účtu a sledovat historii pohybu financí; prostřednictvím služby si lehce sjedná i další finanční produkty. Dokonce si díky internetbankingu je možné dobíjet kredit u mobilu. A hlavně, samozřejmostí je vysoký standard zabezpečení.

Další bankou je poštovní spořitelna internetbanking přihlášení. Účet se vyznačuje tím, že umožňuje zjišťovat zůstatek, kontrolu historie pohybů na účtu, možnost zadávat příkazů k inkasu hromadných i trvalých, zadávat jednorázového, hromadného, trvalého, tuzemského i zahraničního příkazu k úhradě a sledovat pohodlné vyúčtování.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil