Inspirace pro módní trendy jaro/léto 2011

25. únor 2011  Jan Potůček  Lifestyle  3336 zobrazení  282 slov

Zima končí a je dobré se začít zajímat jaké budou módní trendy jara a léta 2011. Inspirujte se a připravte se na jarní sezónu včas.

Inspirace pro módní trendy jaro/léto 2011Inspirace pro módní trendy jaro/léto 2011

Obchody zaplavily nové kolekce a jaro ťuká na dveře. Zkuste letos trochu popustit uzdu své fantazii a nebojte se být originální. Dost šedi bylo v zimě. Kupte si hezké barvené oblečení, v kterém se budete cítit dobře.

Reklama

Pokud chcete být oblečení podle poslední módy, nemělo by vám ve skříni chybět těchto pár kousků oblečení.

Široké kalhoty ve stylu 70. let

Podle módních návrhářů bylo dost úzkých kalhot. Na jaře 2011 se budou nosit široké kalhoty. Ovšem pozor si dejte na kvalitní střih širokých kalhot – správně by měly mít zvýšený pas (nejde o zvonové kalhoty – bokovky, které se nosily v 90. létech). K širokým kalhotám nebo zvonáčům obouvejte boty na platformě.

Roláky

I na jaře je občas chladno. Pozor na zrádné slunce, které sice svítí, ale nehřeje. Určitě unosíte rolák! Je praktický a módní. Skvěle doplní právě zvonové kalhoty.

Pruhovaná trička

Proužky jsou nesmrtelné. Letos poletí výrazné a široké proužky. V obchodech jsou si toho dobře vědomi. Pokud ještě nemáte své pruhované tričko, utíkejte pro něj.

Krátké kraťasy

Dobrá zpráva pro všechny, které mají dlouhé štíhlé nohy a nebojí se je ukázat. Hitem léta budou hodně krátké kraťásky. Takže se toto léto nebojte a pořádně se odvažte!


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil