Informační systém je základem úspěšného fungování firmy

21. prosinec 2011  Redakce MS   Lifestyle  1702 zobrazení  571 slov

PR. Podnikový informační systém Helios má několik edicí od ERP/CRM po účetní program pro malé firmy. Systém je doplněn širokou nabídkou služeb a partnerských programů.

Bez software už nejsou současné podnikající subjekty vůbec schopny existovat. Proto pro bezproblémový chod je nutné mít sofistikované vybavení. Přesně takový je informační systém Helios. Ten je v několika edicích pro velké, střední firmy, ale i malé a živnostníky.

Podnikový informační systém Helios z produkce Asseco Solutions pokrývá potřeby firem všech velikostí v nejrůznějších oblastech podnikání a také veřejné správy.

Informační systém je naprogramován tak, aby pomáhal orientovat se ve velkém množství údajů. Ty mohou být rozličného charakteru a přímo souvisejí s činností každé firmy. Právě podle půředmětu podnikání se informační systém liší. Proto k základní verzi je vždy nutné nainstalovat další specializované moduly. Ty se přizpůsobí potřebám firmy. Není přitom důležité, o jak velkou firmu se jedná a jaké má oborové zaměření.

Jaké jsou výhody oproti konkurenci? Systém se vyznačuje technologickou vyspělostí a dalšími vlastnosti, které vyplývají z dokonalé znalosti domácího trhu. Umí uspokojit požadavky velkého množství firem podnikajících v různých oborech. Rovněž je uzpůsoben a přizpůsoben potřebám uživatelů na nejrůznějších pozicích ve firmách.

Nyní konkrétně k jednotlivým produktů. Například Helios Orange je technologicky vyspělý informační systém a současně ekonomický systém. Ten zefektivňuje všechny běžné i vysoce specializované firemní procesy.

Vyznačuje se schopností zajišťovat dokonalý a aktuální přehled o situaci na trhu, ale i uvnitř firmy. Systém se dále věnuje automatizaci rutinních operací, zefektivňování provozu, snižování nákladů a účinnou komunikaci.

Menší firmy ocení analytický rozsah informačního systému bez nutnosti jakýchkoliv úprav či dodatečně vyvíjených prvků. Tyto moduly nenavyšují cenu, ani se neprodlužuje doba instalace systému.

Středně velké společnosti jocení velké množství specializovaných oblastí a návazných řešení. Ta umožňují pokrytí procesů napříč obory a odvětvými.

Dalším produktem je Helios Red. Ten se používá v mnoha oblastech - jako program pro daňovou evidenci nebo jako účetní program. Používá se i v personalistice a mzdách, majetku, skladovém hospodářství, prodejních a nákupních objednávkách, pokladním prodeji, manažerském vyhodnocování a dalších.

Třetím produktem je Helios Green - systém (ERP) je určen pro velké a středně velké společnosti hledající hledající komplexní podnikový informační systém, který se přizpůsobuje konkrétním potřebám firmy.

Součástí je např. i CRM či Business Intelligence, obsahuje i specializované moduly. Ty tvoří tzv. oborová řešení. Firma si zvolí některou z připravených oborových verzí bez nutnosti vývoje nákladného softwaru na zakázku.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil