Hromadné slevy jsou stále in a lze výrazně ušetřit

23. listopad 2012  MediaShow.cz   Lifestyle  2060 zobrazení  356 slov

PR. Nakupovat se slevou je velmi oblíbené a stále lidé vyhledávají různé akce. Jednou z možností jsou i výprodeje v rámci hromadných slev.

Hromadné slevy jsou stále in a lze výrazně ušetřitHromadné slevy jsou stále in a lze výrazně ušetřit

Slevové portály slaví úspěch a není se čemu divit. Ceny neustále rostou a proto téměř každý hledá příležitost, jak ušetřit. Jednou z možností je hromadné nakupování, neboli hromadné slevy. Tento způsob prodeje je stále in.

Určitě se zajímáte o to, kde lze získat výhodné slevy. Na trhu s těmito službami je agregátor slev Slevy.Vyprodeje.cz, který agreguje nabídky slevových portálů.

Princip je v tom, že portál nabízí seznam všech různých slev z různých slevových portálů. Na jednom místě se tak lze dozvědět nabídky několika desítek slevových portálů. V nabídce jsou tedy slevy na pobyty, masáže, zboží, sushi nebo dovolenou.

Slevy na jednom místě

Agregátor Slevy.Vyprodeje.cz je velmi přehledný, rychlý, lze fulltextově vyhledávat a má unikátní detailní řazení slev do kategorií jako např. Masáž, Steak, Hodinky, Wellness, Dovolená. A to výrazně usnadňuje procházení slev.

K dispozici na webu je přítomný i seznam pro slevové portály. Lze si navíc filtrovat slevy pro vybraná města. Další službou slevového portálu je, že si vybrané slevy lze nechat zasílat e-mailem nebo je sledovat pomocí RSS. Samozřejmostí je že slevy si lze přidávat k oblíbeným. Navíc u slev je vidět mapa nebo velký náhled obrázku.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x