Hotovostní úvěr a penzijní připojištění

1. září 2011  Roman Beneš  Lifestyle  1968 zobrazení  427 slov

Česká spočitelna nabízí výhodné produkty. Jedná se o penzijní připojištění a hotovostní úvěr od 30.000 Kč.

V případě, že potřebujeme peníze a nechceme s žádostí o ně otravovat naše přátele a kamarády, je nejlepší se obrátit na svůj bankovní ústav, který nám s tímto problémem může ochotně pomoci. Pokud požádáme například Českou spořitelnu, pak máme velkou šanci, že budeme mít potřebné peníze rychle a bez zbytečných skrupulí.

Reklama

Hotovostní úvěr od 30.000 Kč

Česká spořitelna nabízí klientům hotovostní úvěr od 30.000 Kč, maximální výše úvěru přitom není nijak stanovena. Záleží však na tom, jakými příjmy disponujete. Potvrzení o výši příjmu je jednou z náležitostí, které banka pro schválení úvěru požaduje. Kromě toho si s sebou na pobočku stačí již jen vzít občanský průkaz.

Výhody úvěru od České spořitelny

Hotovostní úvěr od České spořitelny je určen nejen pro občany České republiky, kteří zdem mají trvalý pobyt, ale také pro cizí státní příslušníky s trvalým pobytem nebo cizince i naše občany, kteří mají trvalý pobyt v zahraničí. Úvěr je neúčelový, tudíž po Vás nikdo nebude chtít doložit, na co jej využijete.

Penzijní připojištění

Kromě hotovostního úvěru nabízí Česká spořitelna i mnoho dalších produktů. Velmi zajímavou a řekněme i důležitou nabídkou je možnost si založit penzijní připojištění. Pokud si budeme pravidelně spořit alespoň pár set korun měsíčně, pak se v důchodovém věku nebudeme muset obávat, že by se výrazně snížila naše životní úroveň. Penzijní připojištění má výhodné úroky, navíc k němu přispívá i stát v podobě státního příspěvku, který činí až 1.800 Kč.

Uzavření penzijního připojištění či žádost o úvěr jsou procesy, které se Česká spořitelna snaží vyřídit co nejrychleji ke spokojenosti svých klientů. Například peníze z úvěru si odnesete ještě týž den, co podepíšete smlouvu. Po celou dobu splatnosti úvěru pak máte garantovánu stejnou úrokovou sazbu.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil