Grily od specialistů? Prodejna značky Weber nadchne

2. říjen 2013  MediaShow.cz   Lifestyle  1970 zobrazení  657 slov

PR. Grilování je stále více populární. Na trhu je několik typů, každý gril se hodí na něco jiného. Grily značky Weber patří mezi ty nejznámější.

Gril Weber, ilustrační foto. Foto: Grilykrby.czGril Weber, ilustrační foto. Foto: Grilykrby.cz

Zahradní grily nabízí mnoho prodejců, avšak ty značkové jen někteří. Konkrétně grily Weber mají ve svém portfoliu plynové grily, elektrické grily nebo grily na dřevěné uhlí.

Gril na dřevěné uhlí

Gril na dřevěné uhlí je určen pro klasiky, romantiky a vyznavače barbecue. Jeho cena se pohybuje od 300 korun až do 20 tisíc korun.

Připravované jídlo se na tomto grilu nejvíce blíží k opečenému jídlu na klasickém ohni, pokrmy tak mají nezaměnitelnou chuť. Měli byste ale vědět, že u grilu na dřevěné uhlí nelze regulovat teplotu, jen přístup vzduchu. Dejte si tak pozor, ať se jídlo nepřipálí. Škodlivému odkapávání tuku do ohně se musí zabraňovat použitím hliníkového tácku.

Plynový gril

Plynový gril je vhodný zejména pro větší komfort a rychleji hotové maso. Lze si jej pořídit už od 2 tisíc korun, obvykle se cena pohybuje v rozmezí 15 - 27 tisíc korun, zakoupit si však můžete gril za 100 tisíc Kč.

Ke grilu potřebujete propanbutanovou láhev. Plyn obvykle zahřívá lávové kameny, nad jejichž sálavým žárem se griluje. Pokud takto upravujeme pokrmy, můžeme si být jisti, že se jedná o zdravý způsob grilování. Výhodou totiž je odkapávání tuku do kamenů, které nám zajistí i bezpečné grilování a zamezení vzniku škodlivin.

Regulovat si můžeme plamen i teplotu, a dokonce i ryhlost. Navíc nás nebude obtěžovat kouř. Nevýhodou grilu na plyn ale může být nutnost vyměňování kamenů.

Elektrický gril

Elektrické zhradní grily ocení všichni ti, kteří chtějí grilovat na balkoně nebo jej často převážejí. Koupit jej můžeme už od jednoho tisíce korun, ovšem klidně i za 15 tisíc korun.

Velkou výhodou tohoto typu grilu je možnost využití všude tam, kde nelze používat gril na dřevěné uhlí nebo na plyn. princip elektického grilu je ohřev na teflonové desce, kterou ohřívají zabudované elektrické spirály. Není potřeba kupovat dřevěné uhlí či lávové kameny, ovšem je nutné mít přívod elektrické energie. Možnou nevýhodou je fakt, že maso nemá typickou kouřovou chuť, ale zase se nespálí.

Prodejna Weber v Galerii Harfa

A teď, kde grily Weber koupit. Největším speciálním obchodem v Praze s grily značky Weber je otevřena v nákupní Galerii Harfa ve Vysočanech vedle O2 arény.

V obchodě je k dispozici celý sortiment grilů Weber vystaven přímo na prodejně  a skladem. K dispozici je kompletní nabídka příslušenství pro grilování. Na vybrané modely jsou akční ceny se slevou.

Prodejna je otevřena každý den od 9 do 21 hodin. Ke každému grilu zdrama kniha Zdeňka Pohlreicha Šéf na grilu. Do galerie Harfa je výborná dopravní dostupnost a možnost parkování.

Prodejna dále nabízí servis grilů značky Weber a v rámci sítě Weber World je prodejna certifikována, takže zaručuje  vyškolený personál. A nechybí ani pořádání kurzů grilování - tzv. Grilakademií několikrát ročně.

Komerční prezentace

 

 


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x