Fotbalové dresy nakupujte u specialistů. Nabízí širokou nabídku

18. březen 2013  MediaShow.cz   Lifestyle  2246 zobrazení  400 slov

PR. Fotbalové nebo hokejové dresy procházejí vývojem výroby a jejich kvalita a vlastnosti se neustále zlepšují. Vyplatí se proto osvědčený výrobce.

Fotbalové dresy nakupujte u specialistů. Nabízí širokou nabídkuFotbalové dresy nakupujte u specialistů. Nabízí širokou nabídku

Sportovní dresy potřebuje každý klub, a to už na lokální úrovni od dětských přes mládežnické týmy až po dospělé. Dresy jsou potřeba pro mnoho sportů, jako je fotbal, hokej, florbal, basketbal, cyklistika, volejbal či házená. Ale také atletika, americký fotbal, rugby nebo speciální hasičské dresy.

Fotbalové dresy od firmy DDsport v posledních letech udělaly obrovský pokrok. Jedná se o výrobky z kvalitních materiálů, které jsou prodyšné a odolné. Rovněž splňují všechny požadavky na pohodlnost dresů, která je důležitá pro soustředění a pohodu hráče. Střihové provedení bylo navíc konzultáno s několika kluby.

V sortimentu v této kategorii jsou dresy na fotbal a trenýrky, dámské fotbalové dresy, fotbalové dresy bez rukávů, fotbalové štulpny, fotbalové trenýrky, brankáři, rozhodčí, pro trénink a příslušenství.

V kategorii hokejové dresy je vyráběno a prodáváno týmové oblečení pro zápas i trénink, dresy pro hokejové rozhodčí a kompletní oblečení pro in-line hokej.

I u tohoto sortimentu bylo spolupracováno s mnoha týmy. Dresy tak splňují všechny požadavky profesionálního hokeje. Kvalitní materiál, který umožňuje prodyšnost, a osvědčený střih nijak nebrání pohybu hráče. Protože je dres namáhán nejen při kontaktu s ledem a protihráči, ale i pohybem výzbroje pod ním, precizní zpracování tak přináší vyšší odolnost.

V sortimentu jsou hokejové dresy, hokejové návleky, hokejové štulpny, hokejová ribana, termo prádlo, trénink, rozhodčí nebo in-line.

Dresy pro všechny

Všechny tyto dresy vyrábí firma DDsport. Ta působí na českém i zahraničním trhu od roku 1995. Hlavní činností firmy je výroba sportovních dresů. Všechny vyrobené dresy mají požadovanou kvalitu a vlastnosti. Design dresu si zákazník navrhuje sám nebo si může vybrat z nabídky.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil