Férová banka s účty bez poplatků ušetří stovky korun

17. leden 2012  Redakce MS   Lifestyle  1685 zobrazení  291 slov

PR. Běžný účet bez poplatků a velmi výhodný spořící konto s vysokým úrokem nabízí už mnoho bank. Díky internetovému bankovnictví a nízkým nákladům jsou nové banky stále více vyhledávané.

Platit za běžný účet už není povinnost. Na bankovním trhu se rozrůstají nízkonákladové banky, které zdarma nabízejí své bankovní produkty a klient tak zbytečně nemusí platit bankovní poplatky.

Tyto banky nabízí klasické služby jako spořící účet, osobní účet či termínovaný vklad, který je zcela očištěn od poplatků za vedení a transakce. Služby jsou postaveny na zejména na internetovém bankovnictví.

Účet bez poplatků

To, co klient ocení, je nejvýhodnější spořicí i běžný účet. Tato kombinace je stále více žádána, neboť dobrý osobní účet, který bude fungovat jako spořící účet a bude generovat úrokový výnos, bylo velice složité najít. Nyní už tomu tak není.

Například Fio banka. Klient prostřednictvím internetového bankovnictví či mobilní aplikace ovládá svů běžný a spořící účet. Během krátké chvíle okamžitě ví, jak je na tom se stavem svého účtu. Příkazy, transakce, vedení účtu a celá řada dalších služeb jsou navíc zcela zdarma.

Spořící účet

K osobnímu běžnému účtu se vyplatí mít i spořící účet. Třeba ING konto stále nabízí vysoký úrok až 1,75 % p.a., přístup ke svým penězům bez omezení, neboť se nejedná o klasický termínovaný vklad, a žádné poplatky.

Zřízení tohto spořícího konta je snadné, vše lze učinit online přes internet bez žádnych poplatků. To platí i o obsluze účtu.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil