Feratum půjčka je snadno dostupná a pomůže v nouzi

14. leden 2012  Redakce MS   Lifestyle  1984 zobrazení  483 slov

PR. Není nutné zoufat při nedostatečné finanční hotovosti. Ferratum půjčka je kvalitním a transparentním řešení pro vypůjčení peněz až do výše 10 tisíc korun v rámci jedné půjčky.

Peníze v současné době potřebuje snad každý. Vzhledem k neustálemu růstu cen a nutnosti zajistit základní potřeby, se není čemu divit, že finance chybí. A pokud je nutné koupit například pračku nebo ledničku, peníze jsou skutečně potřeba sehnat velmi rychle.

Tak přesně pro tyto účely je určena Ferratum půjčka. Ta totiž umožňuje mít na svém bankovním účtu peníze již za 10 minut od odeslání žádosti.

Výhodou této enbankovní půjčky je zejména to, že není nutné dokládat potvrzení o příjmu, je poskytována bez potřeby ručitele, půjčka je vydávána bez nutnosti osobního jednání a je online (přes internet) do 10 minut.

Princip půjčky

Princip půjčky je takový, že novým zákazníkům se poskytuje půjčka 1 000 nebo 2 000 korun. Tato částka se zasílá poštovní složenkou na adresu místa bydliště. Pokud klient chce půjčku opakovat, může žádat již více peněz - až do 10 000 Kč, přímo na daný bankovní účet. Výhodou této půjčky je zejména to, že klient si může půjčku prodloužit o celé 2 týdny. Za poplatek je pak možné prodloužit půjčku Ferratum, a to dvěma způsoby - přes internet, nebo SMS zprávou.

Co je ale důležité, půjčka Ferratum je absolutně transparentní. Dopředu je udělána kalkulace, takže dopředu klient ví, kolik si může půjčit. Dále na jak dlouho a kolik celkem bude muset vrátit.

Pokud klient potřebuje mít peníze během 15 minut na svém účtu, poskytne se půjčka bez registru, půjčka bez ručitele a půjčka bez potvrzení o výši přijmu. Co je ale důležité - neplatí se ani koruna na úrocích, pouze poplatek za vyřízení a zprostředkování půjčky.

O podrobné informace si lze zažádat. Platí ale, že půjčka je pro všechny od 25 do 65 let. Půjčka je určena pro řádně zaměstnané, s čistým trestním rejstříkem, není ale nutnost osobní schůzky - vše se vyřizuje přes internet.

Možností je využít osobní bezúčelovou půjčku bez ručitele a bez náhledu do bankovních registrů. Půjčuje se bez potvrzení o výši příjmu, a to v rozmězí 1 000 - 10 000 korun.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil