Elektronické cigarety mohou výrazně pomoci kuřákům

5. duben 2012  MediaShow.cz   Lifestyle  2095 zobrazení  361 slov

Elektronické cigarety jsou výhodnou variantou pro regulaci nikotinu. Kuřák tak není vystaven škodlivým látkám a zároveň nemusí obtěžovat své okolí kouřem.

Elektronické cigarety mohou výrazně pomoci kuřákůmElektronické cigarety mohou výrazně pomoci kuřákům

Elektronické cigarety umožňují kuřákovi si redukovat dávku nikotinu podle potřeby. není v ní žádný dehet ani oxid uhelnatý.

Reklama

Další předností a výhodou elektrocnické cigarety je kromě toho, že je to zdravé kouření i úspora financí. Počítá se totiž opět se zdražováním, zvyšovat se bude spotřební daň na cigarety, která povede ke skokovému zvýšení ceny. Černé scénáře mluví až o 7 korunách na krabičku.

Protože v současné době plné zdražování přijde vhod každá koruna, není důvod platit stále více peněz za klasickou cigaretu. Díky elektrickým cigaretám lze výrazně ušetřit mnoho peněz.

Je prokázáno, že při kouření krabičky denně lze ušetřít díky výrobku elektronické cigarety Intellicig EVOlution 1 950 korun za měsíc, což je 23 400 korun ročně.

Navíc elektronická cigareta pomáhá těm, kteří se rozhodli přestat kouřit. Avšak kvůli obavám ze "šoku" nechtějí trpět a tato cigareta tak může v odvykání výrazně pomoci.

Pozor na levné elektronické cigarety

Co je ale důležité. Ne každá levná elektronická cigareta je vhodná. Je důležité vsadit na evropskou kvalitu. Elektronické cigarety Intellicig EVOlution jsou přesně tím výrobkem, který byl vyroben v zemích EU a splňuje všechna nařízení a předpisy RoHS.

Je tak možné se spolehnout na bezpečné, zdravé, levné a kvalitní kouření. Dokonce si lze vybrat z několika náplní a vůní.

Elektronické cigarety prodává například e-shop Mr. Smoke. Ten má v dubnu akci - při nákupu nad 2 tisíce korun je poštovné zdarma.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil