Elektro technika v podání zkušeného odborníka

22. červenec 2015  MediaShow.cz   Lifestyle  2259 zobrazení  398 slov

PR. Regulační technika a měření má uplatnění v mnoha oblastech. Typickým procesem je měření průtoku, tlaku, hladiny, teploty či jiných hodnot. Vyžadujete-li odbornou pomoc v tomto segmentu, včetně dodávky kvalitního zařízení, obraťte se na pověřeného specialistu.

Měření a regulace.Měření a regulace.

Tím je společnost PEMIT patřící k uznávaným profesionálům, s nimiž se vám dostane spousty služeb odlišného zaměření.

· Měření a regulace

· Elektro služby

· Metrologie

· Servis

· Kontrolní činnosti

· Repase a opravy

Regulační technika pro náročné

Historie společnosti se začala psát roku 1995 a to s pouhými pěti zaměstnanci. Následující léta byly však pro firmu zásadní. Za zmínku stojí například kompletní údržba MaR Smurfit Kappa, částečná údržba MaR Heinzel Pulp Biocel a mnohé další.

· Prodej elektro výrobků United Electric Controls

· Získání certifikace ISO 9001

· Obchodní zastoupení Brooks Instrument

· Smluvní partnerství s Emerson Process Management

Úspěchů této společnosti je více, než dost, čemuž odpovídá i rozrůstání firmy na 60 zaměstnanců a přestěhování do nového sídla v roce 2006. Výsledkem dvacetileté historie je mimochodem získání akreditace ČIA.

Profesionální automatizační technika

Vyžadujte v oblasti elektro komplexní služby, jež vám přináší společnost PEMIT, s.r.o. Ta se postará o projekční činnosti, zpracování dokumentace, montáže jednotlivých zařízení u nás i v zahraničí, kalibrace a následnou údržbu. Zkrátka vše potřebné s individuálním přístupem ke konkrétnímu zákazníkovi.

Získejte odborné poradenství v této oblasti. Dopřejte si plnohodnotného servisního zázemí za přispění zkušených specialistů a s podporou novodobých elektro technologií. Automatizační, měřící a regulační technika v podání firmy PEMIT nabývá jen těch nejlepších kvalit.

Důkazem těchto slov jsou bohaté reference mezi významnými světovými společnostmi.

Komerční sdělení

-pla-


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil