Duo Lhotákovi je ideální hudba na svatbu

9. únor 2012  Redakce MS   Lifestyle  2089 zobrazení  317 slov

PR. Svatební hudba by měla mít vysokou úroveň. Zvolit si osvědčenou dvojici se širokým repertoárem je určitě lepší sázka na jistotu než improvizace.

Duo Lhotákovi je ideální hudba na svatbuDuo Lhotákovi je ideální hudba na svatbu

Hudební produkce při různých příležitostech je častá a živá hudba vyhledávaná. Ta se používá jako doprovod svateb, plesů či firemních večírků.

Přesně pro tyto účely je vhodné Duo Lhotákovi. Jejich hudební produkce je především živá hudba na svatbu kombinovaná s diskotékou. Ve svém repertoáru má zrhuba 2 tisíce zpívaných písní mnoha stylů, určených jak pro starší, tak i samozřejmě mladé publikum.

Svatební hudba je koncipována tak, aby svatba byla skutečným zážitkem a nebyla zkažena například amatérskou hudební produkcí. Večer je obvykle diskotéka, při které lze zahrát prakticky jakékoliv svatby.

Další předností Duo Lhotákovi je zejména i to, že je možné zahrát i na housle a dechové nástroje. Během večerat tak klidně zazní něco z vážné hudby, swingu a jazzu.

Duo Lhotákovi zájemcům o hudbu na svatbu poskytne reference, které jistě přesvědčí o kvalitách hudebního vystoupení. To je možné zhodnotit i přes internet na stránkách dua.

Vzhledem k tomu, že živá hudba na svatbu je zcela jiný prožitek než muzika z hifi věže nebo cédček, měly by svatební páry do svého svatebního rozpočtu zahrnout i živou hudbu. A není to přitom příliš velká investice. Bylo by ale smutné, kdyby si novomanželé zkazili svůj významný den nevhodným a neestetickým zážitkem, jakým se může stát nevhodná hudba na svatbu s nekvalitním ozvučením a zařízením.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x