Drogerie a parfumerie se nejlépe nakupuje přes internet

12. březen 2014  MediaShow.cz   Lifestyle  2362 zobrazení  321 slov

PR. Drogerie a parfumerie patří mezi základní sortiment obchodů kvůli nutnosti starat se nejen o domácnost, ale především o sebe, jak dobře vypadat. To ví zejména ženy. A ty stále častěji nakupují přes internet.

Drogerie a parfumerie nabízí velkou nabídku zboží. Foto: archiv VMDDrogerie a parfumerie nabízí velkou nabídku zboží. Foto: archiv VMD

Jistě patříte mezi ně i vy. Proto je vhodné vědět, kde levně nakupovat a kde vybírat ze široké nabídky sortimentu.

Třeba VMD Drogerie je tím pravým místem, neboť zkratka znamená velkoobchod a maloobchod. Tím je prakticky řečeno vše. Prostřednictvím přehledného a uživatelsky příjemného levného e-shopu lze vybírat z odvětví parfumerie, drogerie, domácí potřeby, barvy a laky, zahrada, dárky. Skladem je více než 35 000 druhů zboží. Nabízeny jsou pouze originální produkty.

Co je konkrétně v nabídce. Parfémy, luxusní a dekorativní kosmetika, pleťová kosmetika, vlasová, osobní hygiena, domácí lékárna, prostředky pro úklid aj.

Připraveny jsou maloobchodní a velkoobchodní podmínky. Poštovné od 74 Kč, případně při nákupu nad 3 000 Kč zdarma. Mnoho platebních metod. Bezpečné balení všech zásilek.

E-shop i kamenné prodejny

Samozřejmostí je pohodlný nákup a doručení až do domů. Nízké ceny jsou součástí prodejů. Podle srovnávačů je většina nejprodávanějších produktů denní potřeby v obchodě nejlevnější.

Kromě e-shopu VMD Drogerie má i šest vlastních kamenných prodejen a dvě vlastní odběrná místa pro eshop (Veselí nad Moravou a Uherské Hradiště).

V rámci prodejních akcí jsou soutěže a letákové akční nabídky. Ty jsou velmi populární a umožňují výrazně ušetřit, zvláště při nákupu většího množství zboží.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x