Dovolená na kole: Udělejte něco pro své zdraví

23. květen 2013  Roman Beneš  Lifestyle  2006 zobrazení  519 slov

PR. Plánujete letní dovolenou a chcete zároveň udělat něco pro své zdraví? Vyrazte třeba po Čechách v sedle kola.

Dovolená nemusí být jen časem lenošení, kdy se povalujete na pláži u moře, nebo volné dny trávíte posezením na zahradě u sklenice piva. Je dobré, když si naplánujete aktivní dovolenou, během níž si odpočinete a zároveň si zlepšíte fyzickou kondici. Ideální způsobem je dovolená na kolech. Na ní můžete vyrazit s celou rodinou a užít si spoustu zábavy.

Dovolená na kolech je skvělým řešením pro mladé páry i rodiny se staršími dětmi. Rodina je po celou dobu pohromadě, užije si mnoho zábavných chvil, navštíví zajímavá místa, na která se jinak během roku nemá šanci dostat.

Co je však hlavní, dovolená v sedle kola má pozitivní vliv na vaši fyzičku a zdraví organismu. Člověk se krásně vypotí, shodí pár přebytečných kil a nabere nějakou tu svalovou hmotu. Nemusíte to nijak přehánět a denně dělat trasy jako na Tour de France, stačí pár kilometrů.

Na dovolenou si pořiďte kvalitní bicykl

Na kolech si můžete užít zábavu nejen při jízdě po silnici. Pakliže si pořídíte kvalitní horské kolo, snadno zdoláte i obtížnější terény. Právě kvalita kola je ale v tomto případě velmi důležitá. Jako tip na špičkový produkt uvedu třeba Cube kolo dámské.

Kola od této německé značky mají velmi stabilní konstrukci, ergonomicky vytvarované sedlo, samozřejmostí je kvalitní odpružení, nastavitelnost řídítek. Jsou vybavena špičkovými brzdami a převodovkami. Jízda na kolech Cube je skutečným zážitkem. Cube kolo se dá pořídit i v pánské verzi.

Během dovolené určitě nemusíte tolik hledět na čas. I tak je ale dobré mít přehled o tom, kolik je hodin. Proto není na škodu mít u sebe spolehlivé a zároveň i designové hodinky Diesel .

Když ani kolo nepomůže ke snížení tělesné váhy, zkuste dietu

Pakliže vyrazíte na dovolenou na kolech, nebudete muset po létě nasadit dietu, abyste shodili nabraná kila. A pakliže přeci jen budete nějaké to kilíčko potřebovat shodit, pak zvolte nějakou nedrastickou dietu.

Dobrá je v tomto směru kupříkladu bílkovinná dieta , která je zcela bezpečná a osvědčená, dá se pomocí ní shodit mnoho kil během jediného měsíce.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x