Dopřejte tiskárně nejlepší náplně - cartridge a tonery

15. prosinec 2012  MediaShow.cz   Lifestyle  1735 zobrazení  403 slov

Náplně do inkoustových a laserových tiskáren lze zakoupit na internetu. Díky obsáhlé nabídce je možný výběr z mnoha druhů jako jsou cartridge či tonery.

Dopřejte tiskárně nejlepší náplně - cartridge a toneryDopřejte tiskárně nejlepší náplně - cartridge a tonery

Tiskárna je běžnou součástí kanceláří a domácností. Nejběžnější jsou inkoustové a laserové tiskárny. A ty samozřejmě potřebují náplně. Do inkoustových se dávají cartridge a do laserových tonery. Oba typy tiskáren s náplněmi mají své výhody i nevýhody.

Reklama

Inkoustové a laserové tiskárny

Do inkoustových tiskáren se dávají cartridgw. Ty mají nízké pořizovací náklady - patří mezi nejrozšířenější typy. Kvalita fotografií je velmi dobrá. Ovšem nevýhodou inkoustových náplní je zasychání. Pokud se tiskárna nepoužívá, za pár tádnů dojde k zaschnutí. Naopak výhodou je u tonerů pořizovací cena a rychlost tisku.

Náplně do tiskáren jsou nejběžnější zejména tyto: Cartridge Brother, Cartridge Canon či Cartridge Epson. Dále tonery HP, tonery Samsung.

Originální a kompatibilní náplně

Výběr vhodné náplně je tento: nejprve se musí zjistit typ. Pokud nevíte, jaký typ je ve vaší tiskárně, lze to poměrně snadno zjistit. Stačí si ve vyhledávači u specialisty na internetu najít cartridge či tonery dle typu tiskárny.

Dále je vhodné se rozhodnout, zda využít originální nebo kompatibilní náplní. Zatímco originální náplň je vyrobena přímo výrobcem tiskárny, kompatibilní náplň není vyráběna přímo výrobcem. Z toho vyplývá, že její pořizovací cena je o mnoho nižší. Ovšem kompatibilní cartridge jsou vyráběny buď jako náplně zcela nové, nebo jde o vypsané originální náplně. Ty jsou profesionálně renovovány a doplněny inkoustem.

Nebát se kompatibilních náplní

Z bohaté nabídky kompatibilních náplní si lze vybrat na specializovaném e-shopu. Firma Miroluk veškerý nabízený sortiment udržuje na vlastním skladě.

Tonery splňují mezinárodně uznávaný certifikát STMC, který testuje kvalitu tonerových kazet. Díky tomu dosahují tonery nejvyšší možné kvality.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil