Dopřejte dětem radost. Přihlaste je na letní tábory

24. duben 2013  MediaShow.cz   Lifestyle  1839 zobrazení  488 slov

Letní dětský tábor není zastaralý způsob trávení prázdnin. Naopak rodiče mohou děti poslat na různé typy táborů a vybrat jim ten nejvhodnější.

Dopřejte dětem radost. Přihlaste je na letní táboryDopřejte dětem radost. Přihlaste je na letní tábory

Léto se blíží a tak už nyní je čas přemýšlet. Rodiče by proto měli už nyní hledat pro své ratolesti vhodné tábory. A je jich mnoho typů a druhů.

Reklama

Především v současnosti si lze vybírat z mnoha speciálních dětských táborů pro malé děti a začátečníky plus pro malé děti "příliš ustaraných maminek". Pojďme si je představit.

Snadné tábory pro malé děti

Tak třeba snadné tábory. Ty jsou určene především pro menší děti. Ideální je výtvarný tábor, který je vhodný pro menší děti 5 - 10 let. To samé lze konstatovat o táboru nazvaném Čtyřlístek. Celotáborový program je "ušitý na míru" pro malé děti na námět veselých příběhů a napínavých dobrodružství slavného českého komixu.

Pohádkový les je dalším táborem pro menší děti. Program je vytvořen na základě oblíbených postaviček z Večerníčku a dětských knížek. Kromě velké hry děti zažijí běžné táborové aktivity jako jsou zábavné soutěže, sportovní a míčové hry, koupání, týmové hry, výlety do okolí, diskotéky nebo táboráky.

A pak tu jsou Šmoulové. Tento snadný tábor pro začátečníky 5 - 10 let je na motivy známého komiksu. I na tomto dětském táboře nechybí táborová klasika.

Maminky si odpočinou

Předností těchto dětských táborů pro malé děti je, že ratolesti si užijí letní zábavu a maminky si na týden či dva týdny odpočinou. A to by měly mít na zřeteli i starostlivé maminky, které se obávají své dítě vyslat na pár dní do přírody. Navíc maminky budou mít několik dní jenom pro sebe.

A vzhledem k tomu, že mnoho maminek tento způsob odpočinku využívají, mohou tak učinit i další. Navíc děti se z táborů domů vrací nadšené s mnoha získanými zážitky.

Tento druh táborů uvedla na trh jako první Cestovní kancelář Topinka, která s podobnými tábory má 22 let zkušeností. Ve své nabídce má i klasické tábory, speciální kempy, adrenalinové kempy nebo tábory jenom pro holky. Nechybí dokonce ani tábory u moře.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil