Domácí mazlíčci si zaslouží kvalitní veterinární péči

25. duben 2011  PR   Lifestyle  2620 zobrazení  256 slov

I domácí zvířata bývají nemocná a potřebují odbornou péči. Veterinární klinika s kvalifikovaným týmem a přístroji je proto nezbytností.

Domácí mazlíčci si zaslouží kvalitní veterinární péčiDomácí mazlíčci si zaslouží kvalitní veterinární péči

Pro většinu majitelů je zvíře členem rodiny a mnozí z nich chtějí pro svého psa či kočku to nejlepší. Pokud je tedy jejich miláček nemocný, vyžadují to nejlepší.

Reklama

Dobrou volbou je proto veterinární klinika Lhotka na Praze 4. Je to nadstandardně vybavené pracoviště nabízející vysoce odbornou veterinární péči. Tu zajišťuje zkušený veterinární tým za pomocí moderních přístrojů a vybavení.

Veterinární ordinace Praha má k dispozici i přístroje umožňující diagnostikovat různá zranění a choroby. Samozřejmostí je RTG přístroj, sonograf, gastroskop, bronchoskop, kvalitní mikroskop, EKG přístroj, otoskop, oftalmoskop, laboratorní přístroje pro okamžité stanovení biochemických a hematologických parametrů krve.

Klinika má i plně vybavený operační sál umožňující širokou škálu plastických, nitrobřišních, nitrohrudních, ortopedických a neurochirurgických zákroků. Zvířata v akutním stavu mají připravené přístroje a vybavení pro akutní medicínu včetně možnosti transfúze krve.

Veterinární klinika Praha má i pohotovost pro zvířata se závažnými zdravotními problémy i mimo ordinační hodiny o víkendech, všech státních svátcích a v nočních hodinách. Základní ordinační hodiny jsou: pondělí - pátek: 8 - 21 hodin a sobota - neděle: 9 - 19 hodin.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil