Darujte dětem hřejivého plyšáka do mikrovlnky

15. listopad 2011  Redakce MS   Lifestyle  3351 zobrazení  317 slov

PR. Nahřívací termo plyšák je ideálním dárkem pro dítě. Zejména potěší a svou schopností tepla i zahřeje a vytvoří příjmenou atmosféru.

Darujte dětem hřejivého plyšáka do mikrovlnkyDarujte dětem hřejivého plyšáka do mikrovlnky

Pokud si lámete hlavu, jakým dárkem obdarovat svou dceru nebo syna, či vnouče, zkuste hřejivého plyšáka. Vánoce jsou samozřejmě ideální příležitostí, ale takový dárek je vhodný i pro narozeniny a další výročí.

Nahřívací plyšáci jsou z velmi příjemného materiálu. Tito hřejiví plyšáci do mikrovlnky se hodí do postele či dětské postýlky. Například při usínání působí plyšák do mikrovlnky blahodárně při bolestech bříška.

Každý termo plyšák obsahuje vyjímatelnou nahřívací vložku, která umožňuje pohodlnou údržbu samotné hračky. V našem internetovém obchodě najdete spoustu těchto roztomilých hřejivých plyšáků.

Nahřívací plyšáci mají svůj ráj na internetu. Na eshopu www.raj-plysaku.cz si lze vybrat z velkého množství termo plyšáků. Ty jsou ztvárněni do zvířat. Děti se tak mohou radovat z prasátka, lvička, pejska, hrošíka, králíčka, žirafky, medvěda nebo kravičky a opičky.

Princip zahřívání plyšáka je následující: Do mikrovlnné trouby se vkládá pouze nahřívací vložka bez plyšáka. Délka ohřevu je 1,5 minuty při výkonu do 750 W, 1 minutu při výkonu 750 - 1000 W. Nahřívací termo-plyšák není vhodný pro děti mladší 3 let.

Veškeré zboží je skladem a je expedováno nejdéle do 2 pracovních dnů, obvykle však ihned následující pracovní den. Objednávky přijaté v sobotu, neděli nebo ve svátek se odesílají následující pracovní den.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x