Dárky k Valentýnu pro muže i ženy

14. leden 2013  Roman Beneš  Lifestyle  2322 zobrazení  473 slov

PR. V polovině února slaví všichni zamilovaní svátek svatého Valentýna. Nezapomeňte pořídit nějaký hezká dárek své drahé polovičce.

V polovině února slaví všichni zamilovaní svátek svatého Valentýna. Jedná se o svátek, který k nám dorazil ze Spojených Států a za posledních zhruba dvacet let si v tuzemsku získal velikou popularitu. Ti z vás, kteří jsou zamilováni, mohou při této příležitosti věnovat své drahé polovičce nějaké hezké dárky. Přinášíme vám několik tipů, které byste mohli příteli či přítelkyni darovat.

Dárek v podobě hudebního nástroje

Mezi velmi pěkné dárky vždy patří věci, které mají nějaký smysl, nejsou jen pouhou ozdobou, která brzy zapadne někde ve skříni. Příkladem praktických a přitom velmi milých dárků mohou být třeba dechové a strunné hudební nástroje. Pakliže má vaše drahá polovička hudební nadání a takzvaný hudební sluch, proč jí k Valentýnu nepořídit třeba novou kytaru, housle či jiné hudební nástroje, ke kterým má vztah. Takovéto dárky dokáží lidé s hudebními vlohami dokonale ocenit.

Valentýnský dárek pro kuřáky

Dalším tipem na dárky k Valentýnu může být třeba bezpečná elektronická cigareta. Elektronické cigarety jsou mimořádně vhodným dárkem pro lidi, kteří patří mezi náruživé kuřáky, nicméně stěžují si na to, že jim stále více vadí škodlivost klasických tabákových cigaret. Elektronická cigareta je jakousi méně škodlivou alternativou k tabáku, neobsahuje totiž kromě čistého nikotinu žádné škodliviny, jakými jsou třeba dehet, benzen a další stovky látek, které běžně můžeme nalézt v cigaretách a dalších tabákových výrobcích.

Splňte si své sny při svátku svatého Valentýna

A nakonec jeden drobný tip na dárek ke svátku svatého Valentýna - lampion štěstí. Létající lampiony štěstí jsou ručně vyráběné balonky, které se po zapálení nesou vzhůru k nebi. Jejich zvláštností je, že na ně můžete napsat jakékoliv přání a sen, který si chcete splnit. Lampiony štěstí tak mohou zpříjemnit jedinečnou atmosféru během svátku všech zamilovaných.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x