Chytré vánoční nakupování

7. leden 2014  Roman Beneš  Lifestyle  1898 zobrazení  677 slov

PR. Nakupování vánočních dárků na poslední chvíli je doménou nejen lidí, kteří rádi odkládají povinnosti na poslední chvíli. Ale též záležitostí těch, kterým na dřívější nákup zkrátka dosud nezbyl čas.

Chytré vánoční nakupováníChytré vánoční nakupování

Nakupování vánočních dárků na poslední chvíli je doménou nejen lidí, kteří rádi odkládají povinnosti na poslední chvíli, ale též záležitostí těch, kterým na dřívější nákup zkrátka dosud nezbyl čas.

Ať již patříte do skupiny první nebo druhé, měli byste vědět, že nakupování vánočních dárků nutně neobnáší jen tlačenici v davu v obchodním centru a dlouhé čekání ve frontách na přetíženou pokladnu, ale může proběhnout též v klidu a pohodě, odkudkoliv a kdekoliv. Nevěříte? V tom případě čtěte dále.

Vánoční dárky, jak na ně?

Žhavým tipem několika posledních let, co se týče nakupování a co v případě vánočních dárků platí dvojnásob je nakupování zboží a produktů prostřednictvím tzv. slevových portálů.

Obzvláště v předvánočním shonu se může jednat o alternativu k nakupování v klasických kamenných obchodech více než zajímavou. Prodejci a obchodníci jsou chytří a zkušení a předvánoční čas pro ně představuje ekonomicky nejzajímavější část roku.

Velká, takřka neomezená poptávka vede k tomu, že obchody zpravidla ke konci listopadu zvyšují ceny o jednotky či až desítky procent, tak aby je začátkem prosince opětovně o něco snižovaly a vydávaly je za jedinečné vánoční slevy.

Ve skutečnosti jsou však v mnoha případech tyto „akční“ ceny vyšší než ceny standardní, nicméně člověk, který má pocit, že něco koupit nutně „musí“ na tuto skutečnost zpravidla nehledí a koupí produkt i za tuto vyšší, nadhodnocenou cenu.

Jak zbytečně neutrácet

Pokud neradi utrácíte více, než byste nutně museli, a to jak za vánoční dárky nebo všeobecně, máme pro Vás zajímavý tip, a to nakupování na tzv. slevových portálech.

Nakupování na těchto specializovaných portálech může Vaší peněžence ušetřit desítky, stovky či i tisíce korun, v závislosti na tom, co konkrétně kupujete a v jakém množství. Vezměte si například slevový portál VoucherCloud a jeho slevy ze sekce „mall“, která obsahuje slevy uplatnitelné na zboží z oblíbeného serveru mall.cz.

Použijete-li inzerované slevové kódy mall.cz, můžete například nákupu Apple iPhone 4S ušetřit 5.000,- Kč, na přenosném radiu s CD od Philips 500,- Kč nebo si pořídit pánské in-line brusle se slevou 46%!

Vcelku zajímavý tip na to, aby Vám i po předvánočním nakupování zůstalo v peněžence víc než jen pár drobných. Nabízené slevy se nicméně vztahují na všechny myslitelné kategorie, ať již se jedná o elektroniku, zájezdy k moři, vstupenky na kulturní nebo sportovní akce, relaxační masáže, sportovní náčiní nebo oblečení, atd.

Tip na rychlé a efektivní vyhledávání a nakupování je takový, že se vyplatí procházet konkrétní kategorie, které nejlépe odpovídají Vašim preferencím, tj. svoje pátrání co nejvíce konkretizovat. Tudíž pokud například chcete koupit svému potomkovi nový notebook, měli byste svoje pátrání směřovat do kategorie „elektronika“, nebo „studenti“ apod.

Zdroj: vouchercloud.cz


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil