Boty EasyTone slibují dokonalejší nohy a zadeček

9. září 2011  PR   Lifestyle  2281 zobrazení  443 slov

Sportovní obuv formující ženám zadeček se stala hitem. Vzniklo hned několik modelů a i cena je stále výhodnější.

Boty EasyTone slibují dokonalejší nohy a zadečekBoty EasyTone slibují dokonalejší nohy a zadeček

Kvalitní sportovní značkové oblečení a obuv pomáhá k lepším výkonům i pocitu toho, kdo ji má na sobě. Dnes už není prakticky důvod, proč se tomuto sortimentu vyhýbat. Dokonce i díky internetovým obchodům klesají ceny.

Reklama

Značka Reebok patří mezi lídry trhu. V nabídce má široký sortiment bot, bund, triček či různých kalhot a kombinéz. Hitem poslední doby je ale sportovní obuv Easytone, která pomáhá formování postavy.

Díky revolučním postupům při návrhu bot vznikla sportovní obuv, která dámám nenásilnou formou zlepšuje držení těla a zpevňuje nohy a zadeček.

Ženy touží vypadat dobře, ale často nestíhají chodit do posilovny. Právě pro ně jsou boty Easytone. Tato obuv je založena na technologii balančních vzduchových polštářů, umístěných pod patou a špičkou v podrážce boty, které jsou propojeny. Při chůzi se vzduch přelévá mezi komorami a vzniká tak drobná nestabilita, kterou jsou svaly nuceny vyrovnávat a víc se zapojovat.

Modely EasyTone

Zákaznice si mohou vybírat z několika variant, například:

Boty Easytone Rockeasy Low představují skloubení klasického designu volnočasové obuvi s moderní technologií balančních polštářů. S touto obuví budete posilovat zadeček, stehna i lýtka při každém kroku, ať už s nimi půjdete na nákupy, do práce nebo do školy.

Reebok EasyTone ReeNew slibují dokonalejší nohy a zadeček s každým krokem. Jsou vyrobeny speciálně pro chůzi. Nechte auto doma a krásné křivky si jednoduše vychoďte. Bezešvá technologie SmoothFit zvyšuje pohodlí a minimalizuje podráždění a otlaky.

Obuv EasyTone ReeChill je navržená tak, aby ladila při každém vašem kroku, má zabudované balanční polštářky s technologií Moving Air, které přenášejí vzduch v reakci na vaši chůzi a s každým krokem vytvářejí mikronestabilitu.

Dámská obuv Reebok Easytone Reecommit jsou vyrobeny speciálně pro chůzi. Bezešvá technologie SmoothFit zaručuje minimální otlačení a podráždění, antibakteriální stélka dokonalé odvádění vlhkosti. Model Fusion je díky svému elegantnímu designu ideální i k pracovnímu outfitu.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil