Biolampa Biostimul je pomocníkem pro léčbu a hojení mnoha nemocí

3. červen 2011  PR   Lifestyle  2532 zobrazení  345 slov

Biolampa Biostimul není komerční zázrak pro zázračné vyléčení nemocí. Může ale výrazně zmírnit průběh a bolesti s danou chorobou spojené.

Moderní medicína nemusí být jen prášky a nutné operace. Vhodné je vyzkoušet i jiné účinné metody, a to například neinvazivní léčbu pomocí přístroje biolampa Biostimul. Jedná se terapii energií vysoce polarizovaného quasimonochromatického diodového světla. Tento systém využívá metodu progresivní fototerapie Fotonyx.

Reklama

Přeložímeli to do laické řeči, hlavním cílem léčby biolampou Biostimul je obnova funkce energeticky vyčerpaných buněk. Pokles energetického potenciálu buněk je považován za jednu z příčin vzniku zdravotních obtíží.

Biolampa Biostimul je vhodná na léčbu aftů, akné, astma, atopických ekzémů, artrózy, bolesti kloubů, bolesti páteře. Obecně léčí kožní potíže, gynekologické potíže, pohybové potíže a bolesti, stomatologické potíže. Používá se rovněž na hojení. bércových vředů, jizev, bradavic nebo ekzémů.

Výhody pro pořízení biolampy Biostimul pro pacienty nadále jsou nižší pořizovací cenam, široké spektrum využití, rychlý nástup účinku, jednoduchost aplikace a obsluhy, úplná absence rizika poškození pacienta při neodborné manipulaci, bez nutnosti dodržovat přísná bezpečnostní a hygienická pravidla, možnost kombinace se stávajícími druhy léčby.

V současnosti lze zakoupit přístroj biolampa Biostimul BS 303, který je vhodný pro všechny, kteří dávají přednost rychlé a účinné léčbě. Je určen jak pro domácí, tak klinické využití.

Příjemnou uživatelskou výhodou je zejména to, že biolampa Biostimul nemusí být při provozu připojena do elektrické sítě. Kromě mobility je vybavena i jednoduchou aplikací a ještě jednodušší obsluho.

Biolampu Biostimul se vyplatí koupit přes e-shop. Například e-lecba.cz nabízí přístroj za velmi výhodnou cenu, dopravu zdarma, ke každé objednávce biolampy BioGel a mobilní držák zdarma.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil