Bezbolestná liposukce břicha v nejmodernejším centru

23. leden 2011  PR   Lifestyle  2719 zobrazení  444 slov

Bezbolestná liposukce je vhodná metoda k odstraňování tukových polštářků. To i jiné procedury především pro ženy provádí nejmodernější estetická a kosmetická centra.

Bezbolestná liposukce 3. generace představuje neinvazivní terapii pro redukci tukové tkáně. Nevznikají tedy žádné jizvy, není potřeba žádná anestezie ani žádný čas na rekonvalescenci. Nervová a svalová tkáň zůstane nezměněná.

Reklama

Je to tedy moderní bezbolestná a vysoce účinná alternativa bolestivé chirurgické liposukci, díky níž se odstraní tukové polštářky, které jsou velmi obtížně odstranitelné dietou či cvičením.

V nejmodernějších estetických a kosmetických centrech nejen v Praze používají ultrazvukové hlavice. Ty během bezbolestné liposukce 3. generace velice efektivně tvaruje postavu a zároveň zlepšují elasticitu, strukturu pokožky a do jisté míry i celulitidu.

Centrum dále liposukcí vitalizuje vazivové tkáně a aktivuje lymfatický systém, což je velmi důležité pro úspěch. Kombinace termální a mechanické energie teplem naruší membránu tukových buněk, tuk se uvolní, dostane se do mezibuněčného prostoru a následně je přirozeně odplaven lymfatickými a močovými cestami ven z těla. Jakmile se tuk dostane do jater, není už rozdíl mezi tukem rozpuštěným při ošetření a tukem z potravy - oba jsou přirozeně zpracovány.

Už po jedné léčbě, trvající maximálně 40 minut, se dostavují viditelné výsledky. Redukce objemu v rámci bezbolestné liposukce 3. generace během jednoho ošetření může být o 2 až 8 cm. Další kůry výsledný efekt prohloubí a zvýrazní, nejdříve by se měly opakovat zhruba po 2-3 týdnech a doporučuje se série pěti ošetření. Pro zachování příznivého výsledku je však vhodné dodržovat zdravý jídelníček a mít dostatek pohybu.

Bezbolestná liposukce

Nejčastější bývá liposukce břicha. Můžete se totiž snažit sportovat, co to dá, držet přísné diety, ale nic nepomůže, pokud genetická výbava stojí proti vám. Ani sebevětší snaha a vůle nic nenadělá s kritickými partiemi vašeho těla.

Různé typy postav mají různé problémové partie, s nimiž vám může pomoci liposukce, čili odstranění nadbytečného tuku. Mezi nejčastěji prováděné zákroky patří liposukce břicha a stehen. Aby byla liposukce břicha dlouhodobě viditelná, je třeba i po zákroku dodržovat určité stravovací návyky. Pro co nejtrvalejší výsledek by měl být samozřejmostí také pohyb.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil