Bavte se o těhotenství a mateřství otevřeně

22. červenec 2011  PR   Lifestyle  2453 zobrazení  364 slov

Těhotenství a mateřství jsou důležité životní etapy ženy. Sdílet své pocity a zkušenosti je nyní možné i na webu.

Těhotenství je pro každou ženu, těšící se na své miminko, období plné očekávaní i obav. Jsou to měsíce, kdy se připravuje na mateřství. To ji ovlivňuje prakticky navždy.

Reklama

Žena potřebuje získávat informace, jak se o své dítě postarat. Začíná to otěhotněním, pokračuje těhotenstvím až k porodu a narození dítěte. Pak nastává období novorozence a batolete.

Aby žena byla připravena a sdílela své pocity a zkušenosti s jinými ženami, vznikl nový portál MojeBrisko.cz. Ten nabízí články o antikoncepci, plánování rodiny, o léčbě neplodnosti. Zabývá se těhotenskými testy, zdravotním vyšetřením v těhotenství. Dále cvičením a správnou životosprávou.

Žena a nastávající maminky se mohou dozvědět o jednotlivých možnostech porodu, o přípravě a jejím průběhu. Pokud už se ženě dítě narodilo, dozví se informace o tom, jak co novorozenec a kojenec potřebuje i to, jak se chovat v šestinedělí.

Vše pro maminky

Vzhledem k tomu, že pro ženu je sdílení svých pocitů a získávání zkušeností přirozené, web je tomu přizpůsoben. Lze tak diskutovat o všem kolem těhotenství, předávat si tipy na akce a jak a kde trávit volný čas.

Pro čtenářky jsou přichystány recenze zboží, jako jsou dudlíky, kočárky, plenky, pomůcky či vaky. Výrobky lze hodnotit a sdělovat si zkušenosti. To samé platí o službách pro děti, jako je hlídání, hračky nebo oblečení.

Web je i interaktivní a chce své čtenářky motivovat. Nabízí pro ně možnost psát a publikovat své články. Za ně pak dostávají body, které se proměňují v peníze.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x