Autosklo se vyměňuje snadno a rychle

29. únor 2012  MediaShow.cz   Lifestyle  1649 zobrazení  517 slov

PR. Oprava autoskla není nic složitého. Avšak je nutné vozidlo svěřit odborníkům a smluvním partnerům pojišťoven.

Autosklo je důlěžitá součást každého vozidla, která čas od času potřebuje výměnu. A to kvůli poruchám, které se mohou na něm objevit. Ať už je to rozbité čelní autosklo od kamínku či autonehody, nebo ostatní skla.

Výměna autoskla není nic složitého, avšak nutné je práce svěřit odborníkům. Rovněž se musí dbát na to, aby autoskloservis namontoval originální kvalitní autosklo. Výhodou pro majitele vozů je i zejména to, pokud má servis uzavřeny smlouvy s pojišťovnami, které proplácejí výměnu autoskla.

Někteří řidiči se domnívají, že mohou jezdit s rozbitým čelním sklem, neboť se jim nechce, i kvůli chybějícímu připojištění, platit za nové autosklo. Jenže za poškozené čelní autosklo může být udělena pokuta až do výše 10 tisíc korun a navíc hrozí i odečet 5 bodů.

V Praze je síť autoskloservisů Autosklo Express, která má své pobočky ve pěti nákupních centrech. Pobočky jsou rozmístěny v obchodních centrech Galerie Butovice, Kotva, Globus Zličín, Europark Štěrboholy, Amazon Court. Tento typ servisů se vyznačuje tím, že oprava autoskla probíhá velmi rychle a lze zvolit model: Čelní a boční sklo se vymění během nákupu, zhruba v době čtyř hodin od převzetí vozu.

Oprava autoskla je vyřizována bez zbytečného čekání. Výměna autoskla záleží vždy na tom, jaká technologie v konkrétním případě se používá. Další přesností poboček Autosklo Express je to, že zákazník se před zaplacením zakázky navíc vždy předem dozví, jakou částku má očekávat.

Pokud zákazník chce mít jistotu, kdy bude čelní, zadní nebo boční autosklo vyměněno, stačí se předem domluvit a objednat. Díky vyplněnému a poslanému formuláři na stránkách autoskloservisu se klient navíd dozví, jakou cenu zaplatí. Není tak nutné se obávat nepříjemných překvapení.

K dipsozici jsou autoskla pro osobní vozidla, nákladní vozidla či autobusy. V nabídce jsou jen originální autoskla světových značek, které něco vydrží. Většinu produktů je skladem. Vedle výměny čelního autosklajsou k dispozici i boční autoskla. Doplňkovou službou je i tónování autoskel, které se provádí přímo na automobilu bez demontáže skel.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil