Autopůjčovna Vladvi přistaví auto kdykoliv

22. listopad 2011  Redakce MS   Lifestyle  1746 zobrazení  284 slov

PR. Výhodné pronájmy vozů pro příležitostné i stálé klienty zajišťuje autopůjčovna aut. Jednoduchost a rychlost je doménou půjčovny aut Praha.

Cestovat autem je pohodlné, ale ne vždy je k dispozici. Naštěstí existují autopůjčovny, které mají v nabídce různé typy vozů. Často stačí jen zavolat a objednat si požadované auto. Ovšem už není samozřejmostí, že si lze objednat automobil kdykoliv a bude přistaven zdarma.

Půjčovna aut Praha Vladvi se od jiných autopůjčoven liší. Vůz je přivezen kdykoliv zdarma až do domu, do hotelu, na letiště. A to v jakoukoliv hodinu - třeba ve 4 hodiny ráno, pokud klient potřebuje odvoz například z pražské Ruzyně.

Snadno a rychle

Princip objednávky je jednoduchý: Stačí zavolat, půjčovna aut přistaví vůz na určené místo, zkontrolují se klientovy doklady. Dále zástupce autopůjčovny vše vysvětlí, podepíše se smlouva, převezme se záloha a předá automobil.

Smlouvu k výpujčce automobilu pracovník půjčovny přiveze s sebou, takže papírování se vyřídí například na parkovišti (stačí kopie řidičáku, občanky a zaplacení zálohy). V ceně půjčeného auta je pojištění, pozdější vyzvednutí, dálniční známka, papírové mapy a pomoc v případě nouze. V určený den si auto zástupce půjčovny opět vyzvedne.

Autopůjčovna Vladvi vsadila na jednoduchost, rychlost, efektivitu, jistotu. Funguje 24 hodin denně, volat lze i v noci. Základem firmy je poctivost.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x