Autopůjčovna Agile je spolehlivým partnerem v pronájmu vozidel

10. červen 2012  Redakce MS   Lifestyle  2233 zobrazení  326 slov

PR. Půjčit si auto je poměrně snadné. Díky prověřené autopůjčovně se širokou nabídkou vozů i luxusních typů se lze spolehnout na kvalitní služby.

Ten kdo potřebuje rychle automobil, si ho může půjčit. A to i ten, který chce vyzkoušet jiný typ vozu. Například luxusní automobily jsou vhodné pro výjimečné příležitosti.

Spolehlivým partnerem při pronájmu vozidel je autopůjčovna Agile. Specializuje se na na krátkodobé a dlouhodobě zápůjčky automobilů. Ale také vozíků, přepravníků, motocyklů a dokonce vodních skútrů.

Zápůjčka luxusních vozů

Navíc je k dispozici služba, která autopůjčovnu odlišuje od ostatních. Limousine service je přeprava osob luxusními vozy s řidičem. Oceňují to zejména hotely, ambasády, cestovní kanceláře a firmy pečující o své vážené klienty.

Autopůjčovna Praha má ve svém vozovém parku auta značek Škoda, Renault, Ford či BMW. Konkrétně lze vybírat z aut Škoda Fabia, Octavia, Audi. Z minibusů Reanult Trafic a Ford Transit a limuzín BMW, Škoda Superb, Volkswagen Passat, Chevrolet Camaro či off-road značek Toyota Land Cruiser, Cadillac Escalade, Audi Q7.

Výhodné služby

Zákazníci se mohou spolehnout na krátkodobé i dlouhodobé pronájmy a na volitelné místo vyzvednutí i přistavení vozu. Autopůjčovna neúčtuje ujeté kilometry a zajištěny jsou transfery z/na letiště. Samozřejmostí je i pronájem rozsáhlého příslušenství.

Další výhody této pražské autopůjčovny: Zvýhodněné tarify pro střednědobé a dlouhodobé pronájmy, zdarma přistavení nebo odstavení vozidla v Praze, a to při pronájmu delším než 5 dnů. Pro stálé klienty je sleva 5% a možnost složení nižší kauce.

 

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil