Autobazar propaguje BMW Chuck Norris a prodává jej za milion

16. červen 2011  PR   Lifestyle  5671 zobrazení  416 slov

Na internetu se vyskytuje mnoho pozoruhodných webů s nejasným sdělením. Například tentokrát český bazar nabízí BMW M3 Chuck Norris.

Autobazar propaguje BMW Chuck Norris a prodává jej za milionAutobazar propaguje BMW Chuck Norris a prodává jej za milion

Koupit si BMW je sen pro mnohé řidiče, a zejména muže. Velké silné auto, které dobře vypadá a má skvělé jízdní vlastnosti. Navíc je to luxusní značka.

Reklama

Takové auto si lze koupit buď jako nové, nebo jako ojeté. Udělali jsme si průzkum a tentokrát se zaměřili na autobazary, abychom zjistili, jaká je nabídka. Nechodili jsme po prodejnách a areálech, zaměřili jsme na internetové nabídky. I velcí prodejci totiž své nabídky mají na webu.

Brouzdali jsme a hledali. Vždy jsme si do vyhledávačů zadávali bazar BMW a porovnávali jednotlivé stránky. Zaujali nás různé zajímavé nabídky, ale nejvíce jsme se pozastavili nad jednou.

Víme, že reklama je důležitá a kde kdo se snaží na sebe upozornit. A volí různé metody. Určitě už málokoho překvapí, že celebrity a známé osobnosti propůjčí svooji tvář a přesvědčuje o tom, jak ten výrobek je úžasný. Nebo sehraje vtipnou etudu.

Jako třeba Chuck Norris. Vloni na konci roku propagoval pro mobilního operátora satelitní televizi. Letos možná jeden český autobazar. A nebo ne. Třeba to je zcela jinak. Potíž je v tom, že to nelze určit.

Konkrétně, o co jde. Našli jsme nabídku, která popisuje ojeté auto za necelý milion korun. Prodejce ho nazval BMW M3 Chuck Norris. Nabídka je o to zajímavější, že tvrdí, že prvním majitelem byl Chuck Norris. Opravdu se jedná o toho amerického herce?

Na webu autobazar.avizo.cz (skutečná fotografie) si lze doslova přečíst: Prvním vlastníkem tohoto krásného BMW M3 byl Chuck Norris! Vozidlo původně bez volantu a motoru, nicméně pro obyčejné smrtelníky byla tato výbava doplněna. Individuální TOP výbava a Chuckovy drsné brýle, které zapomněl v přihrádce, jsou v ceně. Vozidlo pro největší tvrďáky!!

Po přečtení se pořád ptáme, co tím autobazar sleduje. Je to pravda, nebo zase nějaký reklamní trik? Auto je v provozu od roku 2003 a má najeto jen 28 tisíc kilometrů. Zkusíme na to reagovat a zjistit, o co jde.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Hodnocení: 3.75 hvězdiček / Hodnoceno: 4x