Americká hypotéka je nyní dostupná i u nás

22. srpen 2011  PR   Lifestyle  1587 zobrazení  308 slov

Americká hypotéka je jedním z mnoha produktů nebankovních institucí. Velkou výhodou je možnost použít peníze na cokoliv.

Hypoteční trh i v České republice už nabízí rozličnou nabídku úvěrů určených pro nákup nemovitostí. Ovšem existuje jeden produkt, který umožňuje si půjčit peníze na cokoliv.

Reklama

Nebankovní americká hypotéka funguje na jednoduchém principu. Aby žadatel získal půjčku, stačí jen zastavit nemovitost. Proti této zástavě získá žadatel půjčku v řádech statisíců či milionů podle své potřeby a hodnoty zastavené nemovitosti.

Tato hypotéka dokáže vyřešit problémy s exekucí, aukcí nebo dalšími dluhy. Pokud totiž žadatel potřebuje ihned získat peníze, americká hypotéka může být vhodnou možností, jak finance získat.

Výhody hypotéky jsou navíc v tom, že může sloužit i pro nákupy většího rozsahu – vozidlo, dovolená, zařízení bytu či rekonstrukce.

Pokud bychom to shrnuli, nebankovní americká hypotéka je rychlý a vysoký úvěr. Jeho úrok je výhodnější. Navíc splácení probíhá relativně odlišně od klasické hypotéky. Platí se pouze úroky a až s poslední splátkou se uhradí celá jistina americké hypotéky.

Další možností, jak získat peníze, je smart půjčka. Velkou výhodou je snadné vyřízení půjčky přes internet, není nutné chodit na pobočku, navíc si lze půjčit od 4 až do 50 tisíc korun, a také jsou výhodné podmínky splácení.

Mezi další výhody půjčky patří její poskytnutí bez nahlížení do registru, nesleduje se účelovost, na co se peníze půjčují, není nutné ručení a lze využít refinancování.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil