Americká hypotéka je cestou k úvěru na bydlení

30. červen 2011  PR   Lifestyle  2500 zobrazení  267 slov

Americká hypotéka je jednou z variant hypotečních úvěrů. I přes nedostatek vlastních peněz si lze pořídit nemovitost do osobního vlastnictví.

S nedostatkem peněz se v současnoti potýká mnoho mladých rodin, které ale potřebují někde bydlet. Chybí jim ale dostatek peněz pro zažádání klasického hypotečního úvěru. Avšak není to neřešitelný problém.

Reklama

I na českém bankovním trhu jsou subjekty, které nabízejí variantu tradiční bankovní hypotéky, tedy účelového úvěru určeného na financování bydlení.

Ovšem je tady i americká hypotéka. Tu lze na rozdíl od klasiky použít na cokoli. Společné oběma verzím zůstává zajištění úvěru nemovitostí v osobním vlastnictví.

Tento úvěrový produkt nabízí i společnost Vitacredit, u které si zájemce může online přes internet o americkou hypotéku zažádat.

Ten, kdo raději využije tradičního úvěrového produktu, pro něj je připravena nejvýhodnější hypotéka. Jedná se o výhodnou vysokou půjčku, která pomůže financovat náklady, jež nelze pokrýt z vlastních zdrojů.

Díky optimálnímu řešení, které spočívá v nízké úrokové sazbě a velmi výhodných podmínek, se vyplatí si ji pořídit u správného poskytovatele. Hypotéka, kterou nabízí GE Money Bank, přináší obrovské množství výhod, s nimiž se nedalo doposud u jiných poskytovatelů setkat.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil