Žaluzie regulují v bytě přirozené světlo a chrání

3. červenec 2011  PR   Bydlíme  2295 zobrazení  278 slov

Žaluzie jsou v rámci stínící techniky velmi oblíbené a časté. Pro terasy a balkony se zase hodí markýzy.

Žaluzie regulují v bytě přirozené světlo a chráníŽaluzie regulují v bytě přirozené světlo a chrání

Stínící technika je součástí mnoha objektů a je to už prakticky samozřejmost. Nejedná se jen o venkovní žaluzie, ale také o markýzy a rolety.

Reklama

Úkolem žaluzií je zachycení slunečního záření a regulovat přirozené osvětlení. Žaluzie se rovněž využívají jako termoregulační prvek, a to pro rodinné a bytové či administrativní budovy. Navíc žaluzie mají elegantní vzhled, snadno regulují světlo, mají dlouhou životnost a vysokou funkčnost.

Lze si vybírat žaluzie horizontální, žaluzie dřevěné, žaluzie vertikální, látkové plisé, látkové žaluzie Duette, látkové rolety, látkové žaluzie Silhouette, látkové žaluzie Facette, látkové žaluzie TwinRollo, japonské posuvné stěny.

Rovněž často používané jsou markýzy. Jejich hlavním úkolem je zajistit příjemné prostředí v horkých letních dnech na terase či balkonu.

Velkou výhodou je zejména to, že zastíní větší plochu terasy, balkonu či prosklené výlohy. Tím vytváří příjemné podmínky pro pobyt na balkoně či terase.

Specialista na žaluzie

Širokou nabídku zájemce o žaluzie a rolety či markýzy najde u firmy Bastidor. Ta úspěšně působí na českém trhu žaluzií již několik let.

Má již mnoho realizovaných zakázek, specializuje se na dodávky a montáž interiérové a exteriérové stínící techniky.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil