Žaluzie a rolety podtrhují elegantnost oken

8. únor 2011  PR   Bydlíme  2227 zobrazení  336 slov

Zastiňovací technika se stále více stává součástí domů. Chrání před silným průnikem slunce do objektu či naopak zadržuje teplo před únikem z budovy.

Žaluzie a rolety podtrhují elegantnost okenŽaluzie a rolety podtrhují elegantnost oken

Součástí každého domu je okno. To nám umožňuje pouštět do místnosti čerstvý vzduch a světlo. Někdy si ovšem nepřejeme, aby do místnosti pronikalo světlo, a chceme se vyhnout zvědavým pohledům. Takovému účelu slouží žaluzie či rolety.

Reklama

Na trhu existují venkovní předokenní rolety a interiérové rolety. Předokenní rolety poskytují mnohonásobnou ochranu. Kromě dokonalého zastínění interiéru chrání okna před nepříznivými vlivy počasí a bezpečnostní varianta zabraňuje vloupání do domu. Interiérové látkové rolety se nabízí v mnoha barevných variantách a jsou zajímavým interiérovým doplňkem.

Kromě klasických horizontálních a vertikálních žaluzií je možné vyrobit a namontovat látkové žaluzie. Skládané látkové žaluzie se hodí do všech neobvyklých tvarů oken a prostorů, které je potřeba zastínit. Hodí se i do těžko přístupných oken, protože mohou být vybavené elektrickým ovládáním.

Specialista na žaluzie a rolety

Při montáži je vhodné mít zajištěnou profesionální firmu, která je specialistou na zastiňovací techniku, garážová vrata a brány. Často poskytuje výrobu, prodej, záruční a pozáruční servis a montáže produktů. Na většinu produktů je záruka 5 let a firma dodává produkty velice rychle, zpravidla do 72 hodin od objednání.

Nabízené služby a produkty zahrnují kompletní program stínicí techniky a její výrobu, montáž a servis. Mezi nabízené servisní úkony patří např. čistění vertikálních žaluzií. Pracovníci žaluzie svěsí a odvezou. Lamely se očistí, vysuší a impregnují. Po skončení je opět přivezou a namontují.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil