Žaluzie a jejich hlavní přednosti

3. říjen 2016  PR   Bydlíme  2031 zobrazení  393 slov

PR. Uvažujete nad tím, že si do vašeho domu pořídíte žaluzie? Pokud ano, podívejme se společně na několik hlavních předností. Prvním pozitivem je určitě široký výběr možností. Pokud začneme jejich vzhledem, je třeba říci, že můžeme zvolit jak vertikální žaluzie, tak i dnes mnohem častější a žádanější horizontální žaluzie. Zapomínat nesmíme ani na množství barevných kombinací či individuálních provedení.

Zdroj: univers.czZdroj: univers.cz

Zapomeňte na oslňování

Kam se žaluzie umisťují? Samozřejmě do prostoru vašich oken. To první, s čím mohou být spojeny, je možnost zamezení jakémukoliv oslňování. Pokud do vašeho interiéru vzniká přímé sluneční světlo, jednoduše ho zastavíte. Pomohou třeba žaluzie do plastových oken, která dle potřeby zatáhnete a zároveň regulujete, kolik světla má pronikat. Oceníte je nejenom v létě, ale doslova po celý rok.

Jako další možnost zastínění můžete zvolit kazetové markýzy, které jsou designově velmi atraktivní a zároveň účinné

Vysokých teplot se již bát nemusíte

Především v létě mohou být tropické teploty velkým problémem. A to proto, že slunce proniká do interiérů a ten ohřívá. I tomu však mohou interiérové žaluzie snadno zamezit. Jak na to? Stačí je jenom jednoduše zatáhnout. V tu chvíli vytvoříte slunečním paprskům překážku, přes kterou neprojdou. Díky tomu i během léta zvládnete pobyt v interiéru třeba bez klimatizace.

Ideální pro dosažení soukromí

Bydlíte blízko ostatním domům? Je k vám do interiéru vidět z ulice? Nebo vás v noci ruší pouliční osvětlení? I zde pomohou jak vertikální, tak horizontální žaluzie, které snadno zatáhnete. Rázem máte jistotu toho, že bydlíte v domově, ve kterém se nemusíte cítit tak, že jste doslova jako na výstavě. I to je jeden z praktických důvodů.

Pořídit si je můžete snadno

Poslední pozitivum se týká dostupnosti. Ta není nijak složitá. Zvláště ve spojení s kvalitním dodavatelem. Sem můžeme zařadit firmu Univers Tech, který se svými pobočkami v Praze, Kladně, Ústí, Plzni a Českých Budějovicích rozhodně nezklame ani vás.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček / Hodnoceno: 1x