Zakrývací plachty vám během zimy ochrání majetek na zahradě

24. říjen 2014  Roman Beneš  Bydlíme  2695 zobrazení  610 slov

PR. Nastává čas, kdy je vhodné začít dělat na zahradě před domem přípravné práce, které ochrání váš majetek před zimou. Ochraňte svůj majetek pomocí zakrývacích plachet.

Zdroj: peplachty.czZdroj: peplachty.cz

Mrazy, sníh a plískanice, které jsou proto toto období tolik typickými jevy, se totiž negativně projevují na rostlinách, ale také na zahradním nábytku či třeba na venkovním bazénu a jeho příslušenství. Jednoduchou a přitom dostatečně účinnou ochranu vám poskytne právě využití zakrývací plachty.

S pomocí zakrývacích plachet dokážete uchránit spoustu věcí, a to nejen před návaly sněhu či dešťovými kapkami, ale také například před silným větrem. V tom případě je ale potřeba, aby měla použitá plachta kvalitní upevnění, ať už pomocí silikonové šňůry či pružné gumy. Aby nedošlo k roztržení plachty v okamžiku, kdy na ní bude vyvíjen tlak, je vhodné zvolit takový typ, který má šňůru provedenou silnými kovovými oky.

Plachty Štěpáník – dodání už do druhého dne od objednání

Zakrývací plachty, pod něž můžete uschovat téměř vše na své zahradě či třeba v kůlně, vám nabízí společnost Plachty Štěpáník. Tato firma se výrobou a prodejem zakrývacích plachet a stínících sítí na ploty zabývá již od roku 1995.

Svým zákazníkům dodává kromě plachet běžných standardů a rozměrů také produkty přesně dle jejich přání. Velkou předností je rychlost dodávky. Běžné velikosti plachet a stínících sítí na ploty jsou vyexpedovány už druhý pracovní den po objednání zboží. V případě, že máte zájem o objednávku přímo na míru, budou vám stínící sítě na ploty a zakrývací plachty dodány nejpozději do 10 dnů od provedení objednávky.

Nákup plachet provedete přes internet i v kamenném obchodě

Firma umožňuje objednávku přes internet. V jednoduchém rozhraní si vyberete typ plachty a počet požadovaných kusů. Následně už objednávku stačí potvrdit. Kromě toho má společnost Plachty Štěpáník také vlastní kamenný obchod, který se nachází v obci Chvalčov nedaleko Bystřice pod Hostýnem.

K čemu se dají zakrývací plachty využít?

S pomocí zakrývací plachty lze uchránit zahradní nábytek – stoly, skříně, židličky. Dále je pak vhodná také pro ochránění venkovního bazénu, pokud k němu nemáte pevné zastřešení. Stejně dobře se dá ale zakrývací plachta použít také na zakrytí kompostu, naštípaného dříví atd. Využití je zkrátka hodně rozmanité a jsem přesvědčen, že se určitě najde chvíle, kdy se vám plachty od zmíněného výrobce budou hodit. Více informací získáte na webu peplachty.cz.

Komerční sdělení

-pla-


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil